Sledujte nás: 

Zažite pravú rozprávkovú chuť s riadmi a pohármi Disney!

Aj Vaše deti milujú motívy Disney? Teraz ich môžete potešiť rozprávkovo krásnym riadom či pohármi aj s rozprávkovou zľavou! Nakúpte v našich predajniach COOP Jednota a objavujte spoločne svet obľúbených kreslených postavičiek, hoci aj počas raňajok. Získať zľavu je úplne jednoduché!

 

Stačí, ak v termíne od 6.2.2023 do 31.3.2023 zrealizujete aspoň jeden nákup v predajniach COOP Jednota v min. hodnote 25,- € a získate poukaz na nákup vybraného tovaru so zľavou do 50%. Tento voucher získate priamo pri pokladni po zaplatení nákupu. Voucher je potrebné nechať si označiť pečiatkou predajne, čím sa stáva platným.

 

Čo je potrebné?

Pri kúpe tovaru je potrebné, aby ste sa takýmto poukazom preukázali. Po uplatnení sa Vám poukaz odoberie, teda Vás oprávňuje iba na jednorázový nákup akéhokoľvek počtu tovarov so zľavou do 50%. Ak budete mať záujem o druhý poukaz, je potrebné zrealizovať ďalší samostatný nákup v minimálnej hodnote 25 €.

 

Kampaň s názvom „Disney“ prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 6.2.2023 do 31.3.2023, alebo do vyčerpania zásob.

 

PRAVIDLÁ KAMPANE

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo