Sledujte nás: 

Vybrali ste víťaza Programu podpory lokálnych komunít 2024!

Víťaz Programu podpory lokálnych komunít 2024 je známy! Kam poputuje finančná čiastka, ktorú získal víťaz vďaka vašim hlasom?

 

Od 15. 05. do 15. 06. 2024 hlasovali zákazníci za projekt v obci Zákamenné, ktorý získa grant 6 000 €. Základná škola s materskou školou Zákamenné použije 6 000 € na vytvorenie relaxačnej zóny pri športovom areáli školy.

 

Počet hlasov:

1. Komunitná záhrada, ktorá učí environmentálne 4 760 hlasov

2. Outdoorové fitness ihrisko – zlepšenie životného štýlu 6 131 hlasov

3. Relaxačná zóna pri športovom areáli školy 21 521 hlasov

 

Čo je hlavnou úlohou víťazného projektu?

Cieľom projektu je vytvoriť priestor na zmysluplné trávenie voľného času v estetickom a podnetnom prostredí. Rozvíjať reálne sociálne vzťahy, nesedieť doma za počítačom, ale byť na čerstvom vzduchu, posedieť si, porozprávať sa, stretnúť sa celá rodina, kamaráti a trošku si zašportovať. V areáli školy, ktorý je voľne prístupný do 22.00 h, sa nachádzajú rôzne ihriská: detské, futbalové, volejbalové, basketbalové a multifunkčné. Zámerom je vytvoriť oddychovú zónu (altánok, lavice, stoly), ktorú by mohli využívať žiaci na vyučovacích hodinách (EKO-ENVIRO) alebo poobede/cez víkend aj široká verejnosť.

 

Žiadosti mohli podávať orgány miestnej samosprávy, vzdelávacie inštitúcie (vrátane škôl a materských škôlok), združenia, nadácie a neziskové organizácie poskytujúce všeobecne prospešné služby a mimovládne organizácie.

 

Bližšie informácie o projekte sú dostupné aj na stránke: www.lokalnekomunity.sk

 

 

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo