Sledujte nás: 

Veľká Mikulášska zbierka sladkostí sa opäť vydarila!

 

Veľká Mikulášska zbierka sladkostí sa opäť vydarila! Sladkosťami bolo v predvianočnom čase obdarovaných 95 detí z 39 rodín v núdzi. Osobitná vďaka patrí deťom, ktoré sa so svojim Mikulášskym darčekom dokázali podeliť s deťmi, ktoré žijú v nedostatku.

 

Kde bude zbierka prebiehať?

Zbierka prebiehala od 06.12. do 10.12.2023 aj v našich vybraných predajniach COOP Jednota Námestovo. Jej hlavným cieľom akcie je podeliť sa so všetkým, čo Mikuláš priniesol. Spoločne sa tak podarilo vyzbierať nádherných 175,4 kg „nepotrebných“ sladkostí. Motto deliť sa a byť solidárny sa skutočne potvrdilo, keďže darcovia pomohli množstvu detí a rodinám, ktoré sa nemajú dobre. Prostredníctvom štedrých darcov bol tak deťom a rodinám darovaný aj kus lásky, solidarity a dobroprajnosti.

 

Kam presne sladkosti smerovali?

Vyzbierané sladkosti rozdelil Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Námestove (ÚPSVaR) deťom z chudobných oravských rodín a do detských domovov. Taktiež sladkosti smerovali do nemocníc, osamelým ľuďom, členom vylúčených komunít a lekárom na covid oddeleniach v nemocniciach. Počas predošlých dvoch rokov sa podarilo vyzbierať viac ako pol tony sladkostí pre množstvo na pomoc odkázaných jednotlivcov a inštitúcií.

Ďakujeme.

 

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo