Sledujte nás: 

Uplatnite si svoju zľavu z nákupov!

Opäť odmeňujeme všetkých verných zákazníkov, ktorí v období od 30.6. do 31.12. 2022 aktívne využívali nákupnú kartu a evidovali na ňu svoje nákupy.

 

Zľavu za 2. polrok 2022 si môžete uplatniť od 30. marca do 30. júna 2023.

 

Kde získate informáciu o výške zľavy?

Od 16.03.2023 si môžete overiť, či Vám vznikol nárok na zľavu na webovej stránke www.coopklub.sk alebo v mobilnej aplikácii COOP Jednota vo svojom zákazníckom konte. V prípade, ak ste si zľavy v 1. polroku 2022 neuplatnili v stanovenom termíne do 31.12.2022, budú Vám pripočítané k zľave za 2. polrok 2022.

 

Ako zistíte, v ktorej regionálnej COOP Jednote máte vernostnú kartu zaregistrovanú? 

Príslušnosť k regionálnej COOP Jednote získate na základe čísla Vašej vernostnej karty. Všetky vernostné karty COOP Jednota začínajú číslom 999, za ktorým nasleduje dvojčíslo určujúce príslušnosť k regionálnej COOP Jednote. Číslo karty nájdete pod čiarovým kódom z jej zadnej strany. Príslušnosť k regionálnej COOP Jednote nie je možné zmeniť.

 

Čo robiť, ak máte ešte šedú nákupnú kartu COOP Jednota Klasik?

Ak už vernostnú kartu máte (Nákupnú kartu COOP Jednota Klasik) novú nepotrebujete. Vernostné karty neprevydávame. Vaša vernostná karta je naďalej platná a môžete ju využívať ako na evidovanie nákupov tak aj na uplatňovanie zliav.

 

Ak chcete získať ďalšie benefity vernostného programu, zriaďte si zákaznícke konto. Stačí ak na domovskej stránke www.coopklub.sk kliknete na pole „Už mám plastovú kartu“ a prepojíte si svoju fyzickú kartu s digitálnym kontom.

 

Ako postupovať, ak ste plastovú kartu stratili alebo Vám bola odcudzená?

V prípade straty, krádeže alebo poškodenia vernostnej karty si môžete požiadať o vydanie duplikátu vo svojom zákazníckom konte na www.coopklub.sk alebo telefonicky na bezplatnom telefónnom čísle +421 800 555 567 (v pracovných dňoch od 7:00 hod. – 16:00 hod.).

 

V prípade zmeny mena nás prosím kontaktujte telefonicky.

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo