Sledujte nás: 

Uplatnite si svoju zľavu z nákupov za 2. polrok 2023!

Prichádza čas opäť odmeniť všetkých verných zákazníkov, ktorí v období od 01.07. do 31.12. 2023 aktívne využívali nákupnú kartu a evidovali na ňu svoje nákupy.

 

Zľavu za 2. polrok 2023 si môžete uplatniť od 21.03. – 30.06.2024.

 

Kde získate informáciu o výške zľavy?

Na webovej stránke www.coopklub.sk alebo v mobilnej aplikácii COOP Jednota vo svojom zákazníckom konte si môžete overiť, či Vám vznikol nárok na zľavu. V prípade, ak si zľavy za 2. polrok 2023 nebudete chcieť uplatniť v stanovenom termíne do 30.06.2024, budú Vám pripočítané k zľave za 1. polrok 2024.

 

Zľavu si môžete uplatniť formou odpočtu z ďalšieho nákupu. Výšku zľavy sa dozviete na www.coopklub.sk

 

Čo robiť, ak máte ešte šedú nákupnú kartu COOP Jednota Klasik?

Ak už vernostnú kartu máte (Nákupnú kartu COOP Jednota Klasik) novú nepotrebujete. Vernostné karty neprevydávame. Vaša vernostná karta je naďalej platná a môžete ju využívať ako na evidovanie nákupov tak aj na uplatňovanie zliav.

 

Ak chcete získať ďalšie benefity vernostného programu, zriaďte si zákaznícke konto. Stačí ak na domovskej stránke www.coopklub.sk kliknete na pole „Už mám plastovú kartu“ a prepojíte si svoju fyzickú kartu s digitálnym kontom.

 

Ako postupovať, ak ste plastovú kartu stratili alebo Vám bola odcudzená?

V prípade straty, krádeže alebo poškodenia vernostnej karty si môžete požiadať o vydanie duplikátu vo svojom zákazníckom konte na www.coopklub.sk alebo telefonicky na bezplatnom telefónnom čísle +421 800 555 567 (v pracovných dňoch od 7:00 hod. – 16:00 hod.).

 

V prípade zmeny mena je potrebné túto skutočnosť nahlásiť telefonicky.

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo