Sledujte nás: 

Tempo SUPERMARKET Námestovo prinieslo po rekonštrukcii unikátnu novinku!

Vynovené pokladne, štýlové usporiadanie regálov, nová farba interiéru či príjemné a žiarivé osvetlenie je len zlomok zo zmien, s ktorými prichádza jedna z najpopulárnejších obchodných dominánt v Námestove. Obľúbená predajňa COOP Jednota Tempo SUPERMARKET v Námestove prešla radikálnou renováciou a po viac ako 18 rokoch sa rozžiarila novotou!

 

Zmena, ktorá stála za to

Už od 23.januára 2023 sa začala rekonštrukcia vnútorných priestorov obľúbenej predajne COOP Jednota Tempo SUPERMARKET v Námestove, čo si vyžiadalo aj jej samotné uzavretie na obdobie približne jedného mesiaca. Jednoznačne to však stálo za to! Nakupujúci si môžu odteraz užívať úplne nový dizajn vnútornej časti predajne, ktorý je moderný, svieži a dýchajúci novotou. Predajňa disponuje úplne novou podlahou, odolnou voči oderom, ktorá nádherne splýva s prostredím. Došlo aj k praktickej a šetrnej výmene vitrín, pultov či nápisov. Priestory sa rozžiarili aj vďaka vynovenému a úspornému osvetleniu, ktoré je nasmerované tak, aby príjemne osvetľovalo uličky aj samotné regály.

 

Zákazníkov po novom víta a zároveň aj vyprevádza zaujímavý grafický podklad v podobe machových stien, ktoré obsahujú biele nápisy v 3D rozlíšení. Prvá machová tabuľa je umiestnená pri vstupe do predajne a druhá nevšedne dominuje na stene po ľavej strane pri pokladniach.

 

 

Vitajte v Coop Café

Predajňa Tempo SUPERMARKET prišla po rekonštrukcii aj s unikátnym prekvapením v podobe úplne nového kávového kútika s hotdogmi či inými pochúťkami pod názvom Coop Café. Zákazníci si tak vychutnajú nielen obľúbené nákupy na pozadí príjemne znejúcej hudby, ale môžu si pochutnať aj na výbornej káve, hotdogoch, croissantoch či iných dobrotách, ktoré tento kútik ponúka. Kútik disponuje žiarivým svetelným logom, televíznymi obrazovkami s ponukou menu a kávových nápojov aj s aktuálnymi novinkami v podobe reklám či letákov, ktoré si zákazník môže prezrieť v takejto interaktívnej podobe. Priestory útulne skrášľujú aj industriálne ladené dekoratívne lampy, takže milovníci kávy si svoju tmavú pochutinu či snack doprajú v absolútne príjemnom prostredí.

 

  • Malý hotdog + omáčka 1,39 eur

  • Veľký hotdog + omáčka 2,79 eur

  • Lahodná káva už od 1,29 eur

 

 

 

Priaznivci nakupovania v tejto predajni majú aj po renovácii naďalej možnosť bezproblémového zálohovania plastových fliaš a plechoviek. Rovnako na nich stále čaká aj skvelá ponuka jedinečných darčekových košov na každú príležitosť aj rozšírený populárny Tchibo kútik, ktorý ponúka ešte viac šikovných pomôcok do domácnosti i oblečenia.

 

 

Videogaléria

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo