Sledujte nás: 

SUPERMARKET v Oravskej Lesnej otvoril po rekonštrukcii svoje nákupné brány

Veľkolepé zimné otvorenie 

Vo štvrtok, 24. novembra 2022, sme slávnostne otvorili ďalšiu zrekonštruovanú predajňu, tentoraz išlo o COOP Jednota SUPERMARKET v Oravskej Lesnej. Opäť nechýbala dobrá nálada, perfektne pripravený a uložený sortiment, ani tradičné prestrihávanie pásky či veľkolepá balónová výzdoba. Predajňa privítala nadšených zákazníkov o siedmej hodine ráno aj za sprievodu prvých snehových vločiek.

Vynovená podoba zožala úspech

Zákazníci neskrývali nadšenie a pohotovo sa pustili do pestrého nakupovania za sprievodu vône novoty aj príjemných tónov hudby. Rovnako sa mohli poprechádzať a zároveň otestovať novú oderu-odolnú podlahu, ktorá je stabilnou novinkou v rámci rekonštrukcií našich predajní. V rámci procesu remodelingu došlo aj k výmene mraziarenských boxov, chladiarní, inovovali sa pokladne a pribudlo aj nové osvetlenie, ktoré by malo zabezpečiť dlhodobú a stabilnejšiu úsporu. Aj v tomto prípade sa rozšíril sortiment chleba a pečiva o dopekané produkty a zmenil sa aj celkový vzhľad budovy, keďže pribudli úplne nové polepy na centrálnych oknách v prednej časti. Predajňa získala novú fasádu a doplnila tak celkový príjemný estetický pohľad aj z vonkajšej strany. Rekonštrukčné práce sa začali už od 2. novembra 2022. Finálne vynovená podoba predajne zožala už v prvý deň veľký úspech nielen od zákazníkov, ktorí ju fyzicky navštívili, ale aj od tých, ktorí si jej priestory pozreli v online podobe.

 

Leskom žiariace priestory tak oficiálne spríjemňujú nakupovanie nielen domácim obyvateľom, ale aj ďalším návštevníkom.

 

 

                          Pozrite si video zostrih z otvorenia predajne COOP Jednota SUPERMARKET Oravská Lesná

 

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo