Sledujte nás: 

Ratolesti našich kolegov a zamestnancov si užili krásny Deň detí

 

V rámci sviatku Medzinárodného dňa detí, ktorý si každoročne pripomíname 1. júna, si deti našich kolegov a zamestnancov mohli vychutnať skvelé dopoludnie s kúzelníkom, súťažami, dobrotami aj krásnym animovaným filmom.

 

Veselý deň sa začína!

Kopec zábavy, darčeky, hry alebo cukrová vata. Čo viac by si dieťa mohlo priať? Jednoznačne všetko dokopy a ešte k tomu s výborným predstavením a rozprávkou A presne toto všetko zažili deti našich kolegov a zamestnancov na špeciálnom popoludní v Kultúrnom dome v Námestove pri príležitosti osláv Dňa detí. Kolegyne s personálneho oddelenia COOP Jednota Námestovo a tiež študenti dualisti si pre deti pripravili naozaj krásny zážitkový deň. Deti sa mohli vyblázniť v hrách, dať si zdravú maškrtu a zabaviť sa.

 

 

 

 

Popoludnie plné hier a zábavy

Už po príchode čakal na všetky deťúrence sladký darček aj bohaté občerstvenie. Každé dieťa si mohlo po splnení súťažných hier vziať za odmenu darček. Čakali na ne skvelé aktivity – mini bowling, hádzanie loptičiek do krabíc, beh s lyžicou a loptičkou, obľúbený Twister, ale aj maľovanie na tvár. Celým popoludním decká sprevádzal aj labkáč Marshall zo známej rozprávky Labková patrola.

 

 

Čas na kúzla

Pred samotným začiatkom predstavenia sa predseda COOP Jednota Námestovo, Igor Jagelek, najskôr všetkým prítomným deťom a rodičom prihovoril a poprial im, nech si kúzelnícky aj filmový zážitok naplno užijú a vychutnajú. Kúzelník Talostan už potom s deťmi vykúzlil naozaj super zábavu a každého odvážlivca, ktorý sa nebál prísť na pódium odmenil zvieratkom, vyrobeným z balónu. Čarovalo sa s paličkami, šatkami, kruhmi aj špagátmi.

 

 

Usadiť sa a ideme na to

Po kúzelníkovi Talostanovi – a malej prestávke na občerstvenie a hry – nastal čas na filmové predstavenie. Deti si spolu s rodičmi mohli pozrieť krásny kreslený film Ako zachrániť draka a pomyselne sa tak vydali do starovekej Číny. A nielen takej hocijakej, ale takej, v ktorej poletujú draci. Teda presnejšie jeden drak. Animovaná fantasy snímka tak priniesla príjemné rozprávkovo ladené dobrodružstvo, ktoré si bez problémov užili deti aj dospelí.

 

 

 

Od kedy slávime tento sviatok?

Medzinárodný deň detí (MDD) je veľký detský sviatok, ktorý sa oslavuje v mnohých krajinách sveta. Na Slovensku a v niektorých ďalších štátoch sa Deň detí oslavuje 1. júna oslavuje od roku 1952. Cieľom urobiť deťom radosť a zároveň poukázať na problémy týkajúce sa detí vo svete.

 

 

 

Za celý tím COOP Jednota Námestovo môžeme len konštatovať, že deti si tento deň aj spolu s rodičmi užili a odnášajú si kopec dobrej nálady, zážitkov aj darčekov. A my sa na ten ďalší tešíme opäť o rok.

 

 

Galéria fotografií

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo