Sledujte nás:

Predavač/ka-pokladník/čka – predajne COOP Jednota Námestovo

Miesto práce

okres Námestovo

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto)

Od 870 EUR/mesiac (celkovú mzdu tvorí základná mzda + príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Pridaj sa k nám !
Do tímu našich predajní Tempo SUPERMARKET, SUPERMARKET, Potraviny MIX, JEDNOTA v okrese Námestovo, hľadáme človeka s iskrou v oku a zároveň pracanta, ktorý miluje svoj tím i zákazníkov.

Čo bude tvojou úlohou?

Hľadáme toho správneho človeka, ktorý sa nezľakne rozmanitej práce na predajni, ochotne poradí, chopí sa obslužného pultu, skontroluje, či je všetko čerstvé a chytí sa cinkajúcej pokladne. Človeka, ktorý má schopnosť tímovej práce, je samostatný, komunikatívny, bezúhonný, spoľahlivý i flexibilný. Dvere otvárame každému nadšencovi, ktorý má chuť pracovať.

Týždenný úväzok 38,75 hodín
Striedanie – ranná a poobedná zmena
Práca aj cez víkendy

Zamestnanecké výhody, benefity

Jednoznačne ponúkame priestor na vlastnú sebarealizáciu, prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť profesijne rásť, vzdelávať sa, či absolvovať rôzne zaujímavé firemné aktivity.
Čo ťa čaká:
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Dochádzkový bonus 50 €/mesiac a až 5 dní bonusové rekondičné voľno
Príspevok pri narodení alebo osvojení dieťaťa 100 €
Príspevok pri svadbe 100 €
Stravné aj za dni čerpania dovolenky
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Sociálna výpomoc zamestnancom
Príplatok nedeľa 5 €/hod.
Príplatok sobota 3 €/hod.
Garantovaný ročný nárast základnej mzdy o 5%

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa ponuka zaujala a chceš sa k nám pridať, daj nám o sebe vedieť a my sa ti ozveme. Všetko dôležité o práci ti povieme na osobnom stretnutí.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodný pracovník, kuchár, čašník, predavač

Osobnostné predpoklady a zručnosti

komunikatívnosť, prozákaznícka orientácia, ústretovosť, ochota učiť sa

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kapráliková
Tel.: +421 904 643 918
E-mail: magdalena.kapralikova@no.coop.sk

Pošlite nám svoj životopis a odvážne
vykročte do nového pracovného sveta!

Vaše údaje ( Meno, Priezvisko, email, telefónne číslo a mesto ) je u nás v COOP Jednota Námestovo a.s. v bezpečí a budeme ho na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Celé znenie ochrany osobných údajov si môžete prečítať tu.