Sledujte nás: 

Objavte našu vynovenú predajňu hračiek a kancelárskych potrieb!

 

Nádherné hračky, šikovné darčeky aj skvelá zásoba do každej kancelárie či pracovne. V našej vynovenej predajni COOP Jednota hračky a kancelárske potreby v Námestove nájdete všetko, čo potrebujete pre malých i veľkých na doma i do školy. Príďte sa pozrieť do našich upravených priestorov a nenechajte si ujsť najnovšie zľavy na knihy či školské vaky!

 

 

 

Rovnaký priestor – viac možností

Objavte našu predajňu COOP Jednota Hračky a kancelárske potreby v novom šate i na jednom mieste! Naša predajňa prešla pred časom úpravou a teraz na spodnom poschodí nájdete okrem papiernictva aj všetky krásne hračky. Nemusíte sa tak už namáhať hore schodmi, ale vytúženú hračku či kancelársku potrebu zakúpiť v jednom priestore bez námahy.

 

 

 

 

Každý si nájde to svoje

V predajni nájdete stále krásny výber hračiek, dekoratívnych a darčekových predmetov, krásnych knižiek, zošitov či pracovných listov, ale aj bohatú zásobu písacích, kresliacich a kancelárskych potrieb.

 

 

Ten najlepší výber potrieb pre každého školáka a školáčku

Vybrať si môžete aj s krásnych kúskov tašiek, ruksakov, aktoviek či peračníkov a dosiek na zošity za fantastické ceny! Dokonca si môžete nakombinovať krásne sety presne podľa predstáv malého i veľkého školáka. Navyše máme pre každého školáka prekrásne knižky ku vysvedčeniu za fantastické ceny!

 

 

 

Príďte sa pozrieť osobne

Navštívte nás a vyberte si dokonalú hračku, šikovný darček alebo perfektné potreby do každej kancelárie či pracovne. Tešíme sa na vás od pondelka do piatku, od 08:00 do 17:00 hod., na Hviezdoslavovej ulici 57/35 v Námestove.

 

 

 

Galéria fotografií

 

 

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo