Sledujte nás: 

Nasledujeme trendy umelej inteligencie

Ani naša COOP Jednota Námestovo nezaostáva a snaží sa posúvať ďalej v aktuálnych trendoch a inováciách. Najnovšie pracuje na tom, aby aj jej zamestnanci nahliadli do tajov a zákutí umelej inteligencie (AI), ktorá aktuálne vládne svetu a vzali si z nej čo najviac.

 

Meníme pohľad na veci

Slovné spojenie umelá inteligencia (AI) sa v poslednom období spomína čoraz častejšie. Preniká nám doslova nielen do súkromných, ale aj pracovných životov a žiadnou výnimkou nie sú ani firmy. Umelá inteligencia bola pre nás donedávna doslova sci-fi pojmom a nikomu ani len nenapadlo, ako rýchlo sa všetko môže zmeniť. S  príchodom aplikácie Chat GPT a jej ďalších odnoží sa situácia zmenila ešte výraznejšie. Aj COOP Jednota Námestove chce byť aktuálna a využívať umelú inteligenciu čo najlepšie, aby tak uľahčila prácu svojím zamestnancom a využila všetky jej možnosti a benefity. Naposledy sa zamestnanci zúčastnili školenia so slovenským informatikom, digitálnym nomádom a popularizátorom umelej inteligencie, Martinom Špaňom aj s dátovým vedcom a uznávaným pedagógom Róbertom Barcíkom.

 

 

Online aj osobné školenia

Na školeniach sa vybraní zamestnanci centrály COOP Jednota Námestovo dozvedeli nielen aké možnosti umelá inteligencia ponúka, ale aj aké druhy chatovacích platforiem máme k dispozícii či ako s nimi čo najlepšie pracovať. Kolegovia sú často vysielaní nielen na osobné školenia s lektormi, ale ešte častejšie využívajú aj rýchlu a bezproblémovú možnosť pripojenia sa online na rôzne webináre. Toto efektívne školenie šetrí čas a kvalitnú prednášku si tak môžu naši kolegovia vypočuť priamo z kancelárie či zasadacej miestnosti, alebo aj z domu. Na školeniach sa zamestnanci dozvedajú kopec nových možností, alternatív a využití umelej inteligencie, ktoré môžu následne implementovať do svojich pracovných činností – či už je to oblasť marketingu, správa sociálnych sietí, obchodu, dát a analýz, alebo technická sféra.

 

 

Otvorení zmene

Aj keď mnohí stále umelú inteligenciu vnímajú ako hrozbu, čoraz viac ľudí ju začína brať ako obrovskú príležitosť, kde sa oplatí hľadať a objavovať nové možnosti. Odborníci radia uvažovať nad umelou inteligenciou ako nad konkurenčnou výhodou a byť zmene otvorený.  COOP Jednota Námestovo preto zďaleka v školeniach ohľadom AI nekončí a plánuje svojich zamestnancov naďalej v tejto oblasti vzdelávať.

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo