Sledujte nás: 

Pracovný kolektív spájame spoločnými zážitkami

 

Aj COOP Jednota Námestovo chce, aby sa jeho zamestnanci cítili dobre a odnášali si spoločné zážitky i nezabudnuteľné kolegiálne spomienky. Preto už dlhodobo vytvára pre svojich zamestnancov aktivity, ktoré vedú k vzájomnému utužovaniu, spoznávaniu kolegov naprieč celým okresom či k formovaniu vzťahov aj mimo pracovného prostredia. Čo všetko zamestnanci zažili počas roka 2023?

 

Spoločné akcie sú mimoriadne obľúbené

Medzi veľmi obľúbené aktivity patria tie, ktorú sú zamerané na relax a na poznanie rôznych kútov sveta. V septembri tohto roku sa vedeniu COOP Jednota Námestovo podarilo pre svojich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov zorganizovať dvakrát 4 dňový relaxačný kúpeľný pobyt v Turčianskych Tepliciach a koncom mesiaca sa so skupinou niektorých zamestnancov vydali za spoznávaním moravského kraja v ČR.

 

Zamestnanci COOP Jednota Námestovo na kúpeľnom pobyte.

 

 

Zážitok, ktorý sa nezabúda

Dvojdňový poznávací zájazd začínal krátkou ochutnávkou vín od miestneho vinára p. Tomanovského v pamiatkovej rezervácii ľudovej architektúry

Plže v obci Petrov, ktorá je známa  niekoľkými pivničkami. V dobrej nálade cesta pokračovala návštevou zámku Lednice spojenou s plavbou k Minaretu. Druhý deň sa niesol v spoznávaní mesta Mikulov – jeho zámku, nádhernej knižnice, prehliadky synagógy a jaskyne na Turoldu.

 

„Kolegovia sa radi a vďačne zaujímajú o to, čo im pripravíme nabudúce a vždy sa tešia, kam naše spoločné cesty zasa povedú,“ prezradila personalistka a jedna z organizátoriek aktivít a podujatí pre zamestnancov, Soňa Portalová.

 

Pred Lednickým zámkom.

 

Deň, ktorý patrí len COOP Jednote Námestovo

Riadiaci aparát COOP Jednota Námestovo každoročne organizuje pre úplne všetkých zamestnancov aj Letné spoločné stretnutie plné zábavy, hudby, dobrého jedla, hier i smiechu. Aj preto sa v jeden z uplynulých júnových utorkov zatvorili brány predajní a deň patril výlučne všetkým zamestnancom.

 

„V príjemnom prostredí na Studničke sme sa spolu s Jurajom Bačom, kapelou Helenine oči, skupinou Kortina a dobrým jedlom  postarali o zábavu, pohodlie, no zároveň i o oddych všetkých našich zamestnancov,“ dodal predseda COOP Jednota Námestovo, Igor Jagelek.

 

 

Letné stretnutie zamestnancov COOP Jednota Námestovo na Studničke.

 

 

 

 

Pozrite si aj našu galériu fotografií:

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo