Sledujte nás: 

Nakúpte produkty vlastnej značky a získajte super benefit!

 

Nakúpte u nás produkty Vlastnej značky a získajte skvelý benefit v podobe – 10% z hodnoty zakúpených produktov Vlastnej značky.

 

Aké sú podmienky získania benefitu?

Podmienkou získania benefitu je v termíne od 11.1.2024 do 24.1. 2024 uskutočniť nákup produktov Vlastnej značky v minimálnej hodnote 10 € a maximálne 20 €. Po splnení tejto podmienky Vám podkladník/čka vytlačí na konci bloku kupón s 10% zľavou vo forme kreditu na ďalší nákup.

 

Príklad: ak zrealizujete nákup v hodnote 33 € a z toho budú produkty vlastnej značky v hodnote 10,90 €, po zaplatení Vám pokladňa, na konci pokladničného bloku, vytlačí kupón s QR kódom a kreditom 1,09 € (10% zo sumy 10,90 €). Maximálna hodnota zakúpených produktov Vlastnej značky, na ktoré sa vzťahuje benefit 10% je 20 €. V prípade, ak zakúpite produkty Vlastnej značky vo vyššej hodnote ako je 20 €, napríklad 24 €, získavate vždy zľavu len zo sumy 20 €, teda max. kredit 2€.

 

Uplatnenie kupónov

Kupóny si môžete uplatniť v termíne 11.1.2024 do 18.2.2024 v ľubovoľnej predajni. Po uplynutí tejto doby sa kupóny automaticky stávajú neplatnými. Kupón je možné uplatniť pri ďalšom nákupe a hodnota nákupu musí byť minimálne vo výške kreditu na kupóne (z hodnoty kupónu sa nevydáva a nie je možné ho vymeniť za hotovosť). Pri každom nákupe je možné uplatniť viacero kupónov. V prípade ak máte k dispozícii napr. 3 kupóny môžete ich uplatniť na úhradu jedného nákupu s tým, že hodnota nákupu musí byť min. v hodnote uplatnených kupónov – teda môžete uhradiť celý nákup získanými kupónmi.

 

Kupóny nie je možné uplatniť na úhradu služieb (COOP Kasa, dobíjanie kreditu…).

 

Produkty vlastnej značky

Do podpory sú zaradené všetky produkty centrálnej vlastnej značky COOP Jednota Dobrá cena, Tradičná kvalita, Premium, Mamičkine dobroty, Perun, Biova, Zelovoc, Junior.

 

Kampaň prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 11.1.2024 do 24.1. 2024.

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo