Sledujte nás: 

Do rodiny Supermarketov sme pridali ďalšie dve predajne!

COOP Jednota Námestovo opäť zvyšuje úroveň kvality nakupovania pre svojich verných zákazníkov. Do rodiny Supermarketov sa pridali dve ďalšie predajne! O ktoré ide?

 

Kedy nastala zmena?

Od januára 2024 sa oficiálne do zoznamu Supermarketov zaradili aj ďalšie dve naše predajne. Ide o predajňu potravín COOP Jednota v obci Bobrov a v obci Sihelné. Zákazníci sa tak môžu tešiť na bohatší sortiment, skvelé zľavy, akcie i lepšie a kvalitnejšie nákupy.

 

Samotná kompletná transformácia predajní po vzhľadovej stránke ešte potrvá. Zmeny sa totiž týkajú aj vonkajšieho či vnútorného dizajnu predajní, ktorý sa bude v priebehu mesiaca január postupne meniť. Od vonkajších polepov na oknách, dverách či vnútorných priestoroch až po štítové tabule a označenia, ktoré budú ladené do bielej a oranžovej farby. Presne tak, ako to u našich Supermarketoch štandardne býva.

 

Predajňa COOP Jednota Supermarket v obci Bobrov.

 

 

Predajňa COOP Jednota Supermarket v obci Sihelné.

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo