Sledujte nás: 

Dámy z COOP Jednota Námestovo zažili sen každej ženy!

 

V rámci sviatku Medzinárodného dňa žien, ktorý si každoročne pripomíname práve 8. marca, si naše kolegyne mohli vychutnať unikátne divadelné predstavenie s hviezdnym obsadením pod názvom Sen každej ženy.

 

 

Čo ak sa sen stane skutočnosťou?

Všetky naše kolegyne, nielen z riadiacej centrály, ale aj predajní COOP Jednota Námestovo, takto spoločne oslávili svoj „malý veľký sviatok“ – Medzinárodný deň žien. Iskrivé komediálne predstavenie v hlavných úlohách so slávnym Braňom Deákom, Andreou Karnasovou a Andreou Profantovou prinieslo kopec zábavy, drámy i smiechu. Išlo o hru autora Mira Gavrana, najhrávanejšieho súčasného chorvátskeho dramatika. Doba je rýchla a často nemáme na nič čas – na uvarenie večere, vyvenčenie psa, navštívenie vlastnej rodiny, či dokonca ani nájdenie si toho správneho partnera.

 

Často túžime po bohatom partnerovi, luxusnom aute, veľkom dome aj drahom oblečení a takpovediac unikáme z reality do sveta klamstiev. A nájsť si ideálneho partnera v takejto dobe? To je Sen každej ženy! Ale čo sa stane, keď sa takýto SEN stane skutočnosťou? Tak presne to spoznali všetky naše dámy z COOP Jednota Námestovo na spomínanom komediálnom predstavení.

 

 

 

 

Skvelá nálada od začiatku

Už po príchode na divadelné podujatie čakal na všetky dámy milý sladký darček aj bohaté občerstvenie, pri ktorom si dámy mohli poklebetiť a navzájom sa lepšie spoznať. Keďže predajne COOP Jednota Námestovo sú v rôznych obciach okresu Námestovo a často prichádzajú počas roka aj noví zamestnanci, nie všetky kolegyne sa navzájom poznajú. Aj toto je preto dokonalá príležitosť ako sa viac zblížiť, porozprávať a tým utužovať pracovný kolektív.

 

 

Predstavenie na mieru

Pred samotným začiatkom predstavenia sa predseda COOP Jednota Námestovo, Igor Jagelek, najskôr všetkým prítomným dámam prihovoril a poprial im, nech si tento divadelný zážitok naplno užijú a vychutnajú. „Verím, že každá z vás dnes večer zažije ten svoj sen každej ženy. Toto predstavenie sme pripravili špeciálne a iba pre vás,“ prezradil v úvode Jagelek.

 

 

Usadiť sa a ideme na to

Všetky dámy sa neskôr usadili na svoje miesta a netrpezlivo čakali na príchod hercov na divadelné pódium. Príjemné osvetlenie, zaujímavé zariadenie priestoru i hravé kulisy už vopred naznačovali, že sa majú na čo tešiť.

 

 

 

Existuje dokonalosť?

Herci sa svojich úloh chopili skutočne brilantne a hneď od začiatku panovala veľká zábava plná smiechu. Vedeli by ste si predstaviť mať dokonalého partnera? Čo ak sa dá taký naozaj vyrobiť? Splní sa tým naozaj sen každej ženy? A vôbec, je možné vlastniť „pána dokonalého“ na diaľkový ovládač? Aj na tieto otázky núkali herci svoju odpoveď. Predstavenie ponúklo veselú atmosféru aj náhľad do situácie, ako by to vyzeralo, ak by to bola pravda. Záver predstavenia sa nezaobišiel bez búrlivého potlesku ani bez povestného standing – ovation, ktoré si herci jednoznačne vyslúžili.

 

 

 

Za celý tím COOP Jednota Námestovo môžeme len konštatovať, že naše skvelé zamestnankyne a kolegyne si tento malý darček rozhodne zaslúžili.

 

 

Galéria fotografií

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo