Sledujte nás: 

Centrála COOP Jednota Námestovo sa pustila do veľkého upratovania! Uctila si tak Deň Zeme

 

Riadiaca centrála COOP Jednota Námestovo má za sebou skvelý piatok! Jej zamestnanci totiž spojili sily a spoločným úsilím aspoň trochu pomohli vylepšiť svet, ktorý všetci spoločne nazývame domovom.  

 

Pravá oslava Dňa Zeme

Keďže dňa 22. apríla 2023 si každoročne celý svet pripomína oslavný Deň Zeme, zamestnanci riadiaceho aparátu COOP Jednota Námestovo sa rozhodli počas piatka 21. apríla 2023 spojiť svoje sily a prispieť tak ku krajšiemu prostrediu. Všetci spoločne sa počas piatkového popoludnia stretli, vzali rukavice, vrecia a pustili sa do terénu, aby vyčistili okolie predajne Tempo SUPERMARKET v Námestove, parkoviska aj blízkeho potoka a mosta. Išlo o prvý, štartovací ročník v rámci družstva COOP Jednota Námestovo. Cieľ bol jasný od začiatku – prispieť spoločne k lepšej a hlavne čistejšej krajine. Náladu pri zbere odpadu spríjemňovalo aj príjemné slnečné počasie, ktoré sa skutočne vydarilo.

 

 

Dokopy sa podarila vyzbierať viac ako dvadsiatka vriec rôzneho odpadu, ktoré poškodzovalo životné prostredie a neprispievalo ani k esteticky príjemnému pohľadu na krajinu. Pracovníci riadiaceho aparátu tak na pomyselnú chvíľu odložili pracovné povinnosti a z prostredia kancelárií sa presunuli do prírody, ktorá je aj pre nich častým miestom relaxu. O to viac ich potešilo, že ju môžu zanechať aspoň o trochu priaznivejšiu pre seba i ostatných. „Som veľmi rada, že sme sa spoločne ako tím mohli pripojiť k dobrej veci a zanechať za sebou aspoň o kúsok lepšie prostredie,“ povedala jedna zo zamestnankýň družstva COOP Jednota Námestovo, Martina.

 

 

Zamestnanci riadiacej centrály COOP Jednota Námestovo veria, že táto aktivita zďaleka nebola posledná a podarí sa ju zorganizovať aj budúci rok. Myšlienka tak stále zostáva rovnaká – chrániť život Zeme, aby naspäť chránila ten náš. Prostredie tak vzácne, tak čisté aj pre ďalšie generácie. Pretože Zem je to, čo máme spoločné…

 

 

 

Pozrite si galériu z aktivity v rámci Dňa Zeme

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo