Sledujte nás: 

Zažite tie najlepšie domáce Vianoce a vyhrajte skvelé ceny!

 

Zažite tie najlepšie domáce Vianoce! Zapojte sa do súťaže a vyhrajte skvelé výhry a doprajte si skutočne štedré sviatky.

 

Ako sa môžem zapojiť?

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je v termíne súťaže (od 23.11. do 31.12. 2023) uskutočniť nákup v hodnote minimálne 25 €. Po splnení tejto podmienky budete automaticky zapojený/á do súťaže a na konci pokladničného bloku nájdete informáciu či ste vyhrali okamžitú výhru alebo postupujete do záverečného žrebovania.

 

Pri nákupe v hodnote vyššej, ako je dvoj alebo trojnásobok stanovenej minimálnej hodnoty (napr. 50 € alebo 75 €), získavate vždy iba jeden „ústrižok“. Pre zapojenie sa do súťaže opätovne, musíte zrealizovať ďalší samostatný nákup v minimálnej hodnote 25 €. Ak získate okamžitú výhru (výherný ústrižok), na konci bloku nájdete informáciu o výhre, ktorú ste vyhrali. Na základe tohto ústrižku s QR kódom Vám bude vydaná okamžitá výhra. Túto výhru si môžete vybrať priamo v predajni, v ktorej ste uskutočnili nákup – iba v tejto predajni, informácia je uvedená v oficiálnych pravidlách (na ústrižku).

 

Ak ste získali postup do záverečného žrebovania, a máte záujem byť zaradený/á do záverečného žrebovania, správne vyplníte údaje na ústrižku na konci pokladničného bloku (meno, priezvisko, adresa, tel. číslo a podpis) a takto vyplnený ústrižok vhodíte do označeného súťažného boxu (urny), ktorý sa nachádza v každej predajni COOP Jednota.

 

Do záverečného žrebovania postupujú iba „ústrižky“, ktoré sú označené textom „postup do záverečného žrebovania“. Ústrižky s textom okamžitej výhry do záverečného žrebovania nepostupujú.

 

Výhry v súťaži:

Okamžité výhry:

 • Semtex Focus 0,25l Plech
 • Brumík Duo Jahoda & vanilka 30g
 • Pribináček Krupička So škoricou 140g
 • HA COOP Jednota DC 10×10
 • GEMERKA Magnézium a Kalcium jemne perlivá 1,5l
 • Pigi 30g
 • Kelt plech 500 ml

 

Výhry v záverečnom žrebovaní:

 • 4 x KIA xCeed
 • 303 x nákupné poukážky v hodnote 350 €
 • 1 010 x nákupné poukážky v hodnote 100 €

 

 

Okamžité výhry je možné vydať iba v termíne súťaže, čiže najneskôr do 31.12.2023 a iba v predajni, kde ste výherný ústrižok získali. V prípade, ak prídete s výherným ústrižkom po ukončení súťaže, výhra Vám nebude vydaná. Kupón automaticky stráca platnosť.

 

Súťaž prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 23.11. do 31.12. 2023.

 

VÝHERNÁ LISTINA PRE OKRES NÁMESTOVO

 

OFICIÁLNE PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!