Sledujte nás: 

Osláv s nami 20 rokov Tempo Námestovo a vyhraj skvelé ceny!

Predajňa COOP Jednota Tempo SUPERMARKET v Námestove oslavuje svoje dvadsiate narodeniny a chceme, aby ste si to s nami užili naplno! Zapojte sa do naše súťaže a vyhrajte novučičký televízor, parádnu elektrickú kolobežku, romantický pobyt alebo ďalší kopec skvelých cien.

 

Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí, ak počas trvania súťaže, od 11.07.2024 do 15.07.2024, nakúpite za minimálne 20,-EUR. Po splnení tejto podmienky vám pokladníčka automaticky vydá za pokladničným dokladom lístok do zlosovania. Tento lístok stačí vyplniť svojimi údajmi (meno, priezvisko, adresa a telefonický kontakt), vhodiť do vyznačenej urny (súťažný box) a ste v hre!

 

Výhry v súťaži:

 • 1x víkendový romantický pobyt pre dve osoby v hoteli Chateau Bela
 • 1x elektrická kolobežka
 • 1x televízor Samsung
 • 1x čítačka kníh PocketBook Verse
 • 1x digitálny fotoaparát Ricoh WG-6
 • 10x Nákupná poukážka v hodnote 50€
 • 10x Darčekový kôš

 

 

Súťaže je možné zúčastniť sa aj opakovane, ale vždy s novým lístkom do zlosovania. Je potrebné, aby ste si pokladničný doklad, na základe ktorého ste splnili podmienku zaradenia do súťaže, odložili.

 

Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Výhercovia budú vyžrebovaní najneskôr do konca júla 2024. Zoznam výhercov v anonymizovanej podobe, t. j. s uvedením iniciál mena a priezviska, bude uverejnený pod týmto súťažným článkom. Samotné výhry budú výhercom odovzdané najneskôr do konca augusta 2024.

 

Súťaž prebieha výlučne v predajni COOP Jednota Tempo SUPERMARKET Námestovo v termíne od 11.07.2024 do 15.07.2024.

 

 

VÝHERNÁ LISTINA

 

ŠTATÚT SÚŤAŽE

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!