Sledujte nás: 

Vyhrajte s Coca-Colou lístky na Majstrovstvá sveta v hokeji!

Vyhrajte s Coca-Colou lístky na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ale aj ďalšie parádne ceny! Ako na to?

 

Aké sú podmienky súťaže?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase trvania súťaže (od 08.04. do 30.04.2024) nakúpite na jeden pokladničný doklad výrobky Coca-Cola, Fanta, Sprite, Cappy džúsy (jablko, jahoda, pomaranč, multivitamín, Junior multivitamín), Fuzetea, Kinley tonic, Monster nápoj energy, Natura, v hodnote minimálne 6,99 €. Po splnení podmienky zapojenia sa do súťaže Vám pokladníčka automaticky vydá za pokladničným dokladom lístok do zlosovania. Tento lístok stačí vyplniť svojimi údajmi (meno, priezvisko, adresa a telefonický kontakt) a vhodiť do vyznačenej urny (súťažný box).

 

 

Súťaže je možné zúčastniť sa aj opakovane, ale vždy s novým lístkom do zlosovania. Je potrebné, aby ste si pokladničný doklad, na základe ktorého ste splnili podmienku zaradenia do súťaže, odložili.

 

Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov, ktoré majú doručovaciu adresu na území Slovenskej republiky. Výhercovia budú vyžrebovaní najneskôr dňa 07.05.2024.  Zoznam výhercov v anonymizovanej podobe, t. j. s uvedením iniciál mena a priezviska, bude uverejnený pod týmto súťažným článkom.

 

Výhry budú odovzdané výhercom najneskôr v priebehu mesiaca máj 2024.

 

 

 

 

Výhry v súťaži:

 • 10x lístky na MS v ľadovom hokej (5x po 2 lístky)
 • 10x mikina
 • 10x tričko
 • 10x šiltovka
 • 20x uterák
 • 20x puk
 • 2x športová taška

 

 

Súťaž prebieha v predajniach COOP Jednota Tempo Supermarket Námestovo, Zákamenné, Oravská Lesná a Rabča a tiež v Supermarketoch Novoť, Lokca, Námestovo na ul. veterná 148 a na Nám. A. Bernoláka 380, Oravská Polhora, Breza, Hruštín, Mútne, Oravská Jasenica, Oravské Veselé, Sihelné a Bobrov v termíne od 08.04. do 30.04.2024.

 

 

VÝHERNÁ LISTINA

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

TOVARY ZARADENÉ DO SÚŤAŽE

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!