Sledujte nás: 

Vyhrajte cestu do exotickej Srí Lanky alebo ďalšie skvelé ceny!

Vyhrajte exkluzívny pobyt na exotickej Srí Lanke, dokonalý oddych v kúpeľoch alebo expresné meranie zraku. To všetko na vás čaká ak sa zapojíte do súťaže s našou vernostnou kartou. Je to úplne jednoduché!

 

Ako sa môžem zapojiť do súťaže?

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je v termíne súťaže (od 01. 02. do 29. 02. 2024) navštíviť web stránku www.coopklub.sk a:

A: v prípade, ak nemáte vernostnú kartu, zriadiť si novú COOP Kartu a zároveň zákaznícke konto, s vyplnením všetkých požadovaných osobných údajov v zmysle oficiálnych pravidiel

B: alebo, v prípade, ak už vernostnú kartu máte, zriadiť si zákaznícke konto a aktualizovať všetky osobné údaje v zmysle oficiálnych pravidiel. 

 

Po splnení podmienok budete zákazník zaradený/á do žrebovania o ceny vložené do súťaže. Oficiálne pravidlá tejto súťaže nájdete aj  na stránke www.coopklub.sk

 

Výhry v súťaži:

 • 1x 11 DŇOVÝ POBYT NA SRÍ LANKE OD BUBO
 • 3x 5 DŇOVÝ POBYT (4 noci) V KÚPEĽNOM HOTELI VEĽKÁ FATRA****
 • 15x 50 € KUPÓN NA ZNAČKOVÉ OKULIARE A EXPRESNÉ MERANIE ZRAKU

 

Súťaž prebieha v termíne od 01. 02. 2024 – 29. 02. 2024.

 

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!