Sledujte nás: 

Vyhraj so Študentskou pečaťou elektrobicykel, kolobežku alebo super nákupy!

Okúste výnimočné chute čokolády Študentská pečať a hrajte o fantastické ceny – elektrobicykel, elektrokolobežku či nákupné poukážky! Zapojiť sa je úplne jednoduché.

 

 

Aké sú podmienky súťaže?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase trvania súťaže (od 01. 05. do 05. 06. 2024) jednorazovo (na jeden pokladničný doklad) kúpite akékoľvek výrobky značky Studentská pečeť v minimálnej hodnote 2,99 €.

 

Následne v období konania súťaže zašlete technickému správcovi súťaže súťažnú SMS správu v tvare: TOTOMUSIS, dátum nákupu, čas nákupu cez SMS na čísle 6664 (príklad súťažnej SMS správy: TOTOMUSIS 0105 1018).

 

Do súťaže je možné zapojiť sa aj s e-dokladom. Súťažiaci sa môže súťaže zúčastniť opakovane, vždy s novým pokladničným dokladom/e-dokladom. Viac informácií, kompletné pravidlá súťaže aj zoznam výhercov nájdete na stránke www.nestlé.sk

 

 

Výhry v súťaži:

 • 3x elektrobicykel KELLYS TYGON R10 P RED 29″ 725Wh, šedá farba
 • 3x elektrokolobežka SCOOTER TWO S60 SENCOR
 • 100x nákupná poukážka COOP Jednota v hodnote 20€

 

 

Súťaž prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 01. 05. do 05. 06. 2024

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!