Sledujte nás: 

Šanca na štedré nákupy čaká práve na vás!

Doprajte si tradičné i netradičné špeciality vďaka našim výrobkom zo 70% slovenskej produkcie! Nakúpte nad 25 eur a zapojte sa do žrebovania o skutočne štedré nákupné poukážky.

 

Podmienky súťaže

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je v termíne súťaže (od 25. 01. do 21. 02. 2024) uskutočniť nákup v hodnote minimálne 25 €. Po splnení tejto podmienky budete automaticky zapojený/á do súťaže a na konci pokladničného bloku nájdete informáciu o postupe do záverečného žrebovania (súťažný kupón / ústrižok). Pri nákupe v hodnote vyššej, ako je dvoj alebo trojnásobok stanovenej minimálnej hodnoty (napr. 50 € alebo 75 €), získavate vždy iba jeden „ústrižok“. Pre zapojenie sa do súťaže opätovne, musíte realizovať ďalší samostatný nákup v minimálnej hodnote 25 €.

 

Ak získate postup do záverečného žrebovania a máte záujem byť zaradený/á do záverečného žrebovania, stačí, ak správne vyplníte údaje na ústrižku na konci pokladničného bloku (meno, priezvisko, adresa, tel. číslo a podpis) a takto vyplnený ústrižok vhodíte do označeného súťažného boxu (urny), ktorý sa nachádza v každej predajni COOP Jednota.

 

 

Výhry v záverečnom žrebovaní pre COOP Jednota Námestovo, s. d.:

 • 3 x nákupná poukážka v hodnote 350 €
 • 18 x nákupná poukážka v hodnote 100 €

 

Záverečné žrebovanie o nákupné poukážky sa uskutoční najneskôr do 22. 03. 2024. Oficiálne pravidlá súťaže nájdete zverejnené aj na stránke www.coop.sk

 

Kampaň prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 25.01. do 21.02.2024.

 

VÝHERNÁ LISTINA PRE OKRES NÁMESTOVO

 

OFICIÁLNE PRAVIDLÁ

 

 

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!