Sledujte nás: 

Rozbite si u nás štedré veľkonočné výslužky!

Zapojte sa do veľkonočnej súťaže o skvelé okamžité aj žrebovacie výhry! Na tých najšťastnejších opäť čakajú štedré nákupné poukážky aj novučičký automobil. 

 

Aké sú podmienky súťaže?

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je v termíne súťaže (od 7.3. do 3.4. 2024) uskutočniť nákup v hodnote minimálne 25 €. Po splnení tejto podmienky budete automaticky zapojený/á do súťaže a na konci pokladničného bloku nájdete informáciu, či ste vyhrali okamžitú výhru alebo postupujete do záverečného žrebovania. 

 

Pri nákupe v hodnote vyššej, ako je dvoj alebo trojnásobok stanovenej minimálnej hodnoty (napr. 50 € alebo 75 €), získavate vždy iba jeden „ústrižok“. Pre zapojenie sa do súťaže opätovne, musíte realizovať ďalší samostatný nákup v minimálnej hodnote 25 €. Ak získate okamžitú výhru (výherný ústrižok), na konci bloku nájdete informáciu o výhre, ktorú ste vyhrali. Na základe tohto ústrižku s QR kódom Vám bude vydaná okamžitá výhra. Túto výhru si môžete vybrať priamo v predajni, v ktorej ste realizovali nákup – iba v tejto predajni, informácia je uvedená v oficiálnych pravidlách (aj na ústrižku).

 

Ak získate postup do záverečného žrebovania, a máte záujem byť zaradený/á do záverečného žrebovania, stačí správne vyplniť údaje na ústrižku na konci pokladničného bloku (meno, priezvisko, adresa, tel. číslo a podpis) a takto vyplnený ústrižok vhodiť do označeného súťažného boxu (urny), ktorý sa nachádza v každej predajni COOP Jednota. Do záverečného žrebovania postupujú iba „ústrižky“, ktoré sú označené textom „postup do záverečného žrebovania“.

 

Ústrižky s textom okamžitej výhry do záverečného žrebovania nepostupujú!

 

 

Výhry v záverečnom žrebovaní:

 • 4 x Osobný automobil Hyundai i30 Kombi
 • 101 x nákupná poukážka v hodnote 300,-€
 • 606 x nákupná poukážka v hodnote 100,-€

 

Okamžité výhry:

 • Semtex Extreme 0,25l Plech 
 • 7 Days croissant kakao 60g 
 • Monte Snack lieskový oriešok 29g 
 • COOP Obrúsky 3 vr., potlač mix 33×33 20ks Premium
 • Pigi 30g 
 • Pombar 18g 20 

 

 

Okamžité výhry je možné vydať iba v termíne súťaže, čiže najneskôr do 3.4.2024 a iba v predajni, kde ste výherný ústrižok získali. V prípade, ak prídete do predajne s výherným ústrižkom po ukončení súťaže výhra Vám už nebude vydaná. Kupón automaticky stráca platnosť.

 

Súťaž prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 7.3. do 3.4. 2024.

 

 

VÝHERNÁ LISTINA PRE OKRES NÁMESTOVO

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!