Sledujte nás: 

Kúp si lahodnú kávu Nescafé GOLD a vyhraj praktický budík či super e-čítačku!

Vyhraj s lahodnou kávou Nescafé GOLD a praktický bezdrôtový budík, parádnu e-čítačku kníh alebo zásobu kávy, ktorá zaručene poteší. Zapojiť sa je úplne jednoduché!

 

Ako sa môžem do súťaže zapojiť?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase trvania súťaže, od 20. 11. do 19.12.2023, nakúpite na jeden pokladničný doklad akýkoľvek výrobok NESCAFÉ GOLD v minimálnej hodnote 5 €. Po splnení podmienky zapojenia sa do súťaže Vám pokladníčka automaticky vydá spolu s pokladničným dokladom aj lístok do zlosovania.

 

Stačí, ak tento lístok vyplníte čitateľne (meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo a podpis) a vhodíte do určenej urny. Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov, ktoré majú doručovaciu adresu na území Slovenskej republiky.

 

Súťaže je možné zúčastniť sa aj opakovane, ale vždy s novým lístkom do zlosovania. Je potrebné, aby ste si pokladničný doklad, na základe ktorého ste splnili podmienku zaradenia do súťaže, odložili.

 

Výhercovia budú vyžrebovaní v priebehu mesiaca december 2023. Zoznam výhercov v anonymizovanej podobe, t. j. s uvedením iniciál mena a priezviska, bude uverejnený na webovej stránke www.jednotanamestovo.sk/sutaze. Výhry budú odovzdané výhercom do konca roka 2023.

 

Výhry v súťaži:

 • Budík s bezdrôtovou nabíjačkou
 • Čítačka Pocket – Book
 • Zásoba kávy (Nescafé Classic + Nescafé Classic Crema + Nescafé Gold 150g)

 

Súťaž prebieha exkluzívne v maloobchodnej sieti COOP Jednota Námestovo v termíne od 20. 11. do 19.12.2023, iba v reťazcoch TEMPO Supermarket I, II a III.

 

VÝHERNÁ LISTINA

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!