Sledujte nás: 

Kúp ľadovú kávu Nescafé a vyhraj Polarbox a kopec ďalších cien!

Zapojte sa s obľúbenou ľadovou kávou Nescafé do súťaže o parádny Polarbox letný set a kopec ďalších skvelých cien!

 

Ako sa môžem zapojiť do súťaže?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase jej trvania (od 01.05. do 31.05.2024) nakúpite na jeden pokladničný doklad ľadovú kávu Nescafé v min. hodnote 4,- €. Po splnení podmienky zapojenia sa do súťaže Vám pokladníčka automaticky vydá za pokladničným dokladom lístok do zlosovania. Tento lístok stačí vyplniť svojimi údajmi (meno, priezvisko, adresa a telefonický kontakt) a vhodiť do vyznačenej urny (súťažný box).

 

Súťaže je možné zúčastniť sa aj opakovane, ale vždy s novým lístkom do zlosovania. Je potrebné, aby ste si pokladničný doklad, na základe ktorého ste splnili podmienku zaradenia do súťaže, odložili.

 

Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov, ktoré majú doručovaciu adresu na území Slovenskej republiky. Výhercovia budú vyžrebovaní najneskôr do konca júna 2024. Zoznam výhercov v anonymizovanej podobe, t. j. s uvedením iniciál mena a priezviska, bude uverejnený pod týmto súťažným článkom.

 

Výhry budú odovzdané výhercom najneskôr v priebehu mesiaca jún až júl 2024.

 

 

 

 

Výhry v súťaži:

 • 6x Polarbox
 • 6x Bezdrôtové slúchadlá 
 • 6x Pareo
 • 6x Zásoba ľadovej kávy NESCAFÉ 

 

Súťaž prebieha exkluzívne v maloobchodnej sieti COOP Jednota Námestovo v reťazcoch TEMPO Supermarket Námestovo, Zákamenné, Oravská Lesná a Rabča a tiež aj v Supermarketoch Novoť a Lokca v termíne od 01.05. do 31.05.2024.

 

TOVARY PLATNÉ V SÚŤAŽI

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!