Sledujte nás: 

Kolesománia priváža ďalšie parádne výhry na kolesách!

Nové nablýskané auto vždy poteší! Tak neváhajte a zapojte sa do našej Kolesománie a vyhrajte skvelé výhry nielen na kolesách, o ktoré môžete súťažiť. Čo stačí urobiť?

 

Pravidlá súťaže

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je v termíne súťaže (od 27.6. do 24.7. 2024) uskutočniť nákup v hodnote minimálne 25 €. Po splnení tejto podmienky ste automaticky zapojený/á do súťaže. Taktiež, na konci pokladničného bloku nájdete aj informáciu či ste vyhrali okamžitú výhru alebo postupujete do záverečného žrebovania. Pri nákupe v hodnote vyššej, ako je dvoj  alebo trojnásobok stanovenej minimálnej hodnoty (napr. 50 € alebo 75 €), získavate vždy iba jeden „ústrižok“. Pre zapojenie sa do súťaže opätovne, je potrebné realizovať ďalší samostatný nákup v minimálnej hodnote 25 €.

 

Okamžitá výhra

Ak získate okamžitú výhru (výherný ústrižok), na konci bloku nájdete informáciu o výhre, ktorú ste vyhrali. Na základe tohto ústrižku s QR kódom vám bude vydaná okamžitá výhra. Túto výhru si môžete vybrať priamo v predajni, v ktorej ste zrealizovali nákup. Ak získate postup do záverečného žrebovania a máte záujem byť zaradený/á do záverečného žrebovania, potrebné je správne vyplniť údaje na ústrižku na konci pokladničného bloku (meno, priezvisko, adresa, tel. číslo a podpis) a takto vyplnený ústrižok vhodiť do označeného súťažného boxu (urny), ktorý sa nachádza v každej predajni COOP Jednota.

 

 

Okamžité výhry

 

 • SEMTEX Extrem passion fruit 0,25l 
 • Brumík s čokoládovou náplňou 30g 
 • Utierky kozm.H.Universal Box 150 ks 2-vrs.100%
 • Lay´s Solené 60g 
 • CORGOŇ Franciáš 0,5L

 

 

Do záverečného žrebovania postupujú iba „ústrižky“, ktoré sú označené textom „postup do záverečného žrebovania“. Ústrižky s textom okamžitej výhry do záverečného žrebovania nepostupujú.

 

Výhry v záverečnom žrebovaní

 

 • 3 x KIA CEED SW 1.5 T-GDi-140k

 • 102 x horský bicykel TREK

 • 204 x Elektrická kolobežka SENCOR

 

 

Súťaž prebieha vo všetkých predajniach COOP Jednota v termíne od od 27.6. do 24.7. 2024.

 

Oficiálne pravidlá tejto súťaže nájdete aj na stránke www.coop.sk.

 

 

OFICIÁLNE PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!