Sledujte nás: 

Hrajte s Treskou o wellness pobyt a ďalšie super ceny!

Zapojte sa do súťaže s obľúbenou a lahodnou Treskou a vyhrajte fantastické ceny. Na výhercov čaká wellness pobyt, nákupné poukážky aj zásoba pochúťok.

 

 

Aké sú podmienky súťaže?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase trvania súťaže (od 02. 05. do 15. 05. 2024) kúpite 3 ks produktov Treskoslovenská treska 140g, Treskoslovenská treska pikant 140g alebo ich kombináciou na jednom pokladničnom doklade/e-doklade a následne zaregistrujete údaje na stránke www.sutazeryba.sk.

 

Do súťaže sa môžete zaregistrovať aj viackrát, vždy s novým pokladničným dokladom/e-dokladom spĺňajúcim pravidlá tejto súťaže. Do registrácie môžete zaregistrovať iba pokladničný doklad/e-doklad s dátumami v rámci termínu súťaže.

 

Žrebovanie výhercov prebehne dňa 16. 05. 2024. Výhercovia budú zverejnení na webovej stránke www.sutazeryba.sk najneskôr do 7 pracovných dní od vyžrebovania. Úplné znenie pravidiel nájdete na webe: www.sutazeryba.sk

 

 

Výhry v súťaži:

 • 1x pobyt s wellnesom: 1x pobyt pre 2 osoby v Malinô Brdo v hoteli Malina & Restaurant na 3 noci s wellnesom
 • 60x nákupné poukážky COOP Jednota: 20€ – 20x, 10€ – 20x, 5€ – 20x
 • 5x Balík produktov RYBA

 

 

Súťaž prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 02. 05. do 15. 05. 2024

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!