Sledujte nás: 

Dopraj si dávku energie s nápojom Monster a hraj o skvelé ceny!

Prekonaj svoje limity a získaj víťazstvo! Dopraj si svoju dávku energie a vyhraj skvelé ceny. Teraz môžeš s nápojmi Monster vyhrať štýlovú chladničku, fajnové Monster slúchadlá alebo parádne hráčske kreslo. Poď s nami do toho!

 

Ako sa môžem zapojiť?

Do súťaže sa zapojíš tak, že v čase trvania súťaže (od 01. 02. do 29. 02. 2024) nakúpiš na jeden pokladničný doklad akékoľvek 2 ks výrobkov Monster 0,5 l platné v súťaži. Po splnení podmienky zapojenia sa do súťaže, ti pokladníčka automaticky vydá za pokladničným dokladom lístok do zlosovania. Tento lístok čitateľne vyplníš (meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo a podpis) a vhodíš do urny určenej k tejto spotrebiteľskej súťaži.

 

Súťaže je možné zúčastniť sa aj opakovane, ale vždy s novým lístkom do zlosovania. Je potrebné, aby si si pokladničný doklad, na základe ktorého si splnil/a podmienku zaradenia do súťaže, odložil/a. Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov, ktoré majú doručovaciu adresu na území Slovenskej republiky.

 

Výhercovia budú vyžrebovaní najneskôr dňa 15. 03. 2024. Zoznam výhercov v anonymizovanej podobe, t. j. s uvedením iniciál mena a priezviska, bude uverejnený na konci tohto súťažného článku.

 

Výhry budú odovzdané výhercom najneskôr v priebehu mesiaca marec 2024. Výhercov kontaktujeme vždy telefonicky!

 

 

Výhry v súťaži:

 • 1x Monster hracie kreslo
 • 1x Monster mini chladnička
 • 15x Monster slúchadlá

 

Súťaž prebieha exkluzívne v maloobchodnej sieti COOP Jednota Námestovo iba v reťazcoch TEMPO Supermarket I, II, III, SUPERMARKET I, II, III a Potraviny MIX, v termíne od 01. 02. do 29. 02. 2024.

 

 

VÝHERNÁ LISTINA

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!