Sledujte nás: 

Zahlasujte a podporte jeden z troch projektov na Orave

Nadácia COOP Jednota v spolupráci s partnermi projektu vyhlásila výzvu na podávanie žiadostí o poskytnutie grantu v rámci 8. ročníka Programu podpory lokálnych komunít. Nastal čas hlasovať.

 

V 7. ročníku nadačného programu podpory lokálnych komunít zameraného na podporu rozvoja slovenských miest a obcí bolo do záverečného hlasovania vybraných 26 obcí zo všetkých regiónov Slovenska. Za každú obec sú zvolené tri projekty, za ktoré môžete hlasovať vo vybraných predajniach COOP Jednota v termíne od 15. 5. 2024 do 15. 6. 2024. Príďte zahlasovať a podporiť tak „svoj“ projekt!

 

Hlasovanie za víťazné projekty

Hlasovanie za víťazné projekty v rámci okresu Námestovo prebieha od 15. 5. 2024 do 15. 6. 2024 v predajni COOP Jednota Tempo Supermarket Zákamenné. V uvedenej predajni je k dispozícii hlasovacia urna s popismi troch projektov. Vhodením žetónov do urny môžete zahlasovať za projekt, ktorý ste si vybrali a chcete ho podporiť. Žetóny dostanete pri pokladni za každý nákup podľa nasledujúceho mechanizmu:

 

Za každých 5 EUR zo zrealizovaného nákupu dostanete 1 žetón (nákup nie je potrebné rozdeľovať na menšie časti). Napríklad za nákup v celkovej hodnote 5,10 EUR dostanete 1 žetón, za 12,50 EUR dostanete 2 žetóny, za 29,90 dostanete 5 žetónov.

 

Zverejnenie vybraných obcí a projektov postupujúcich do hlasovania

V rámci 8. ročníka programu podpory lokálnych komunít boli do hlasovania zákazníkmi vybrané tieto projekty, ktoré predložila Základná škola s materskou školou Zákamenné:

 

1. Komunitná záhrada, ktorá učí environmentálne

2. Outdoorové fitness ihrisko – zlepšenie životného štýlu

3. Relaxačná zóna pri športovom areáli školy

Hlasovať môžete v období od 15.5.2024 do 15.6.2024 v predajni Tempo Supermarket Zákamenné.

 

 

Vyhodnotenie hlasovania a vyhlásenie výsledkov

Vyhodnotenie hlasovania bude prebiehať po ukončení hlasovania. Informácie o výsledkoch hlasovania a víťazných projektoch budú zverejnené 30. júna 2024 na tejto stránke.

 

 

 

 

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo