Sledujte nás: 

Vybrali ste víťaza Programu podpory lokálnych komunít 2023!

 

Víťaz Programu podpory lokálnych komunít 2023 je známy! Kam poputuje finančná čiastka, ktorú získal víťaz vďaka vašim hlasom?

 

Od 15. 05. do 15. 06. 2023 hlasovali zákazníci za projekt v obci Novoť, ktorý získa grant 6 000 €. Obec Novoť použije 6 000 € na rozšírenie detského ihriska v obci.

 

Projekt detské ihrisko zahŕňa výstavbu moderného detského ihriska na verejnom mieste v obci Novoť. Cieľom projektu je poskytnúť bezpečné a zábavné miesto pre deti z celej obce, kde by mohli tráviť svoj voľný čas a rozvíjať sa. Ihrisko bude vybavené rôznymi hracími prvkami a zariadeniami, ktoré budú zahŕňať napríklad rôzne interaktívne prvky ako lanová pyramída, prevažovacia a pružinová hojdačka, kolotoč so sedením a volantom, balančná kladina – abeceda alebo čísla. Taktiež sa plánuje vybudovanie bezpečných a mäkkých povrchov pod zariadeniami, aby sa minimalizovali riziká zranenia pri hre.

 

 

Počet hlasov:

 

Fit workoutové ihrisko3838 hlasov
Street workoutové ihrisko5116 hlasov
Rozšírenie detského ihriska7938 hlasov

 

 

 

Srdečne gratulujeme víťazovi projektu a tešíme sa o rok na ďalšie nové projekty, ktoré aj vďaka vám pomôžeme zrealizovať!

 

Žiadosti mohli podávať orgány miestnej samosprávy, vzdelávacie inštitúcie (vrátane škôl a materských škôlok), združenia, nadácie a neziskové organizácie poskytujúce všeobecne prospešné služby a mimovládne organizácie.

 

Bližšie informácie o projekte sú dostupné aj na stránke: www.lokalnekomunity.sk

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo