Sledujte nás: 

Varte a pečte kvalitne a vo veľkom! Získajte kvalitné riady za výborné zľavy

 

Piecť a variť teraz môžete ešte lepšie, chutnejšie a kvalitnejšie. To všetko vďaka šikovným pomocníkom značky BergHOFF Stone. Vďaka nákupu v našich predajniach COOP Jednota získate prémiové hrnce a panvice za skvelú cenu!

 

Ako získam zľavu na nákup panvíc a hrncov „BergHOFF Stone“?

Stačí, ak v termíne od 16.10. do 31.12.2023 v našich predajniach COOP Jednota nakúpite aspoň za 25 eur a získate za takýto nákup zľavový voucher – poukaz na nákup vybraného tovaru so zľavou do 60%. Tento voucher získate priamo pri pokladni po zaplatení nákupu. Voucher je potrebné označiť pečiatkou predajne, čím sa stáva platným.

 

Pri kúpe tovaru je potrebné, aby ste sa takýmto poukazom preukázali. Po uplatnení sa Vám poukaz odoberie a oprávňuje Vás na jednorazový nákup akéhokoľvek počtu tovarov so zľavou do 60%. V prípade, ak sa požadovaný tovar nenachádza v predajni, môžete si ho objednať. Pracovníci predajne Vám dajú objednávkový formulár a Vy svojím podpisom potvrdíte objednávku. Po naskladnení tovaru budete telefonicky informovaný/á, že si môžete tovar na predajni vyzdvihnúť. Tovar by mal byť doručený do 21 dní od objednania tovaru.

 

V prípade ak budete chcieť opakovane využiť zľavu, musíte realizovať ďalší nákup v min. hodnote 25 €, za ktorý získate ďalší poukaz, ktorý môžete opäť využiť na ďalší jednorazový nákup so zľavou do 60 % v ľubovoľnom množstve. Tovar si v prípade záujmu môžete kúpiť aj za plnú cenu.

 

Záručná doba

Záručná doba pre pre Vás začína plynúť dňom, kedy si zakúpite tovar. Riešenie reklamácii podlieha reklamačnému poriadku. V prípade zistenej vady na tovare je potrebné nahlásiť reklamáciu v predajni, kde ste si tovar zakúpili a takáto reklamácia bude bezodkladne nahlásená.

 

Akcia platí od 16.10. do 31.12.2023, alebo do vypredania zásob.

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo