Sledujte nás: 

Tempo Námestovo oslavuje 20. narodeniny. Užite si ich s nami!

Tempo Supermarket v Námestove oslavuje v júli 2024 nádherných 20 rokov a vy si môžete užiť narodeniny spolu s nami! Pripravili sme pre vás jedinečné zábavné popoludnie pre celú rodinu, skvelé kampane či akcie so super narodeninovou atmosférou.

 

 

Už neuveriteľných 20 rokov!

Prvé výkopové práce sa začali presne pred 20 rokmi, konkrétne v roku 2004. Odvety predajňa zmenila názov, prešla mnohými krásnymi úpravami a dizajnmi, až kým sa nezmenila na príjemné nákupné prostredie aké poznáme dnes. Cesta nebola vždy ľahká, ale jednoznačne stála za to! Nakupujúci si môžu dnes užívať úplne nový dizajn vnútornej časti predajne, ktorý je moderný, svieži a dýchajúci novotou.

 

 

 

 

Skvelý program pre každého

V rámci našich osláv 20. rokov predajne Tempo Supermarket Námestovo sme pre všetkých priaznivcov a zákazníkov pripravili špeciálne nedeľné podujatie, ktoré sa uskutoční v nedeľu, 14. júla 2024 od 14:00 do 18:00 hod., priamo pred predajňou tempo Námestovo. Na všetkých čakajú skvelé ochutnávky priamo v predajni Tempo – ochutnávka grilovaného mäska od zančky Thymos či ochutnávka sektu od spoločnosti Hubert. Tešiť sa môžete aj na darčeky ku nákupu.

 

Deti aj dospelí sa môžu tešiť na skvelý program pred budovou predajne od 14:00 do 18:00:

 • skákací hrad, lezecká stena
 • zábava s DJ-om
 • džúsiky Capri-Sun zadarmo
 • koleso šťastia s darčekmi
 • maľovanie na tvár
 • chill-out zóna s tulivakmi, hrami, stolným futbalom
 • moderátor
 • maskoti z Labkovej patroly
 • zábava so šaškom a choduliarmi

 

V prípade nepriaznivého počasia zmena programu vyhradená!

 

 

Špeciálna lokálna akcia

V rámci narodenín sa každý zákazník môže tešiť na našu špeciálnu lokálnu akciu s množstvom obľúbených produktov za neodolateľné ceny. Akcia platí iba v predajni Tempo Supermarket Námestovo od 11.07. do 15.07.2024.

 

 

 

Nenechajte si ujsť ani našu súťaž či výhodnú kampaň!

Získajte zľavu na ďalší nákup! Ako na to? Stačí, keď počas dní od 11.07. do 15.07.2024 nakúpite výlučne v predajni Tempo Supermarket Námestovo nad 20 eur a automaticky vám pri pokladni vydajú kupón so zľavou 2 eurá. Tento kupón so zľavou si môžete uplatniť pri ďalšom svojom nákupe nad 2 eurá iba v dňoch od 18.07. do 31.07.2023, vrátane, a to iba v predajni Tempo Supermarket Námestovo.

 

POZOR: Zľavový kupón platí iba v predajni Tempo Námestovo. Zľavový kupón nebude vydávaný pri nákupe v Coop Café a nebude ho možné v Coop Café ani uplatniť. 

 

 

 

Vyhrajte spolu s nami fantastické vecné ceny!

Keďže oslavujeme naplno nenechajte si ujsť ani našu skvelú súťaž „20 rokov s Tempo Námestovo“. Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase jej trvania (od 11.07. do 15.07.2024) uskutočníte nákup na jeden pokladničný doklad nad 20,- €. Po splnení podmienky zapojenia sa do súťaže Vám pokladníčka automaticky vydá za pokladničným dokladom lístok do zlosovania. Tento lístok stačí vyplniť svojimi údajmi (meno, priezvisko, adresa a telefonický kontakt) a vhodiť do vyznačenej urny (súťažný box).

 

Súťaže je možné zúčastniť sa aj opakovane, ale vždy s novým lístkom do zlosovania. Je potrebné, aby ste si pokladničný doklad, na základe ktorého ste splnili podmienku zaradenia do súťaže, odložili. Výhercovia budú vyžrebovaní najneskôr do konca júla 2024. Zoznam výhercov v anonymizovanej podobe, t. j. s uvedením iniciál mena a priezviska, bude uverejnený pod týmto súťažným článkom.

 

Výhry budú odovzdané výhercom najneskôr v priebehu mesiaca júl až august 2024.

 

Výhry v súťaži 20 rokov s Tempo Námestovo

 • 1x víkendový romantický pobyt pre dve osoby v hoteli Chateau Bela
 • 1x elektrická kolobežka
 • 1x televízor
 • 1x čítačka kníh PocketBook Verse
 • 1x digitálny fotoaparát Ricoh WG-6
 • 10x Nákupná poukážka v hodnote 50€
 • 10x Darčekový kôš

 

 

Súťaž trvá iba v predajni Tempo Supermarket Námestovo, v termíne od 11.07. do 15.07.2024.

 

 

OFICIÁLNE PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo