Sledujte nás: 

Spoznajte „NAŠE SLOVENSKÉ NAJ“ vďaka novým samolepkovým albumom!

 

Aj vy milujete albumy s veselými nálepkami? Spoznajte vďaka nim všetky „NAŠE SLOVENSKÉ NAJ“! Pridajte sa k zbieraniu, spoznávajte úžasné rekordy s celou rodinou a vyhrajte aj skvelé ceny! Album, samolepky či fantastickú spoločenskú hru získate veľmi jednoducho.

 

Čo je potrebné urobiť?

Stačí, ak v termíne od 17.4. do 30.6.2023 uskutočníte nákup v celkovej hodnote 10,-€ a dostane priamo na predajni jeden balíček nálepiek zadarmo.

Ak zrealizujete nákup vo výške 20,- € získavate 2 dva balíčky nálepiek a pod. V prípade, ak budete mať záujem, môžete si balíčky nálepiek zakúpiť

v cene 0,49 € / 1 balíček. K získaným nálepkám je možné zakúpiť album v cene 2,49 €.

 

Album je malou slovenskou knihou rekordov, naj či prvenstiev a na 36 stranách obsahuje priestor pre 140 samolepiek. Každá samolepka má svoje číslo ako aj políčko s rovnakým číslom priamo v albume, kam je potrebné túto samolepku nalepiť. Okrem samolepiek sú v albume vtipné hlášky Baču, Honelníka a Dunča, ako aj rôzne hry či hádanky….jednoducho zábava pre všetkých!

 

Zaobstarajte si skvelú hru pre celú rodinu!

Zabavte seba i celú rodinu! Okrem albumu s nálepkami si môžete zakúpiť aj novú spoločenskú hru „NAŠE SLOVENSKÉ NAJ“ len za 7,99 eur. Ide o limitovanú edíciu hry, ktorá je tematicky prepojená s albumom. 

 

 

Kde sa zapojíte do súťaže?

Na stránke www.nalepkovyalbum.sk prebieha burza nálepiek aj súťaž. Burza nálepiek slúži na výmenu nálepiek a zháňanie chýbajúcich nálepiek. Súťaž prebieha formou online kvízu rovnako priamo na stránke www.nalepkovyalbum.sk. Súťažiaci po úspešnej registrácii odpovedá na sériu otázok. Odpovede k týmto otázkam sa nachádzajú priamo v albume. Po úspešnom zodpovedaní všetkých otázok je každý súťažiaci automaticky zaradený do žrebovania o tieto ceny:

 

  • 85 x detský bicykel
  • 100 x kolobežka
  • 100 x skateboard
  • 300 x LEGO 
  • 400 x CD / DVD Miro Jaroš

 

Mechaniku súťaže aj s presnou špecifikáciou výhier nájdete spresnené v oficiálnych pravidlách priamo na stránke www.nalepkovyalbum.sk

 

Predaj albumov aj rozdávanie samolepiek nákupu prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota Námestovo, v termíne od 17.4. do 30.6.2023, alebo do vyčerpania zásob.

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo