Sledujte nás: 

Príď si po teplučké vianočné ponožky zadarmo!

 

Ponožky ku Vianociam jednoducho patria. A čím sýtejšia farba, tým lepšie! Získaj v našich predajniach s nákupom cukroviniek KitKat, Lentilky, Orion, JoJo alebo AfterEight parádne vianočné ponožky a buď celé sviatky pekne v teplúčku. 

 

Ako môžem získať darček?

Stačí, ak si v termíne od 15. 11. do 22. 11. 2023 vo formátoch predajní SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET zakúpiš v rámci jedného nákupu (na jeden pokladničný doklad) kombináciu vianočných výrobkov KitKat, Lentilky, Orion, JoJo alebo AfterEight v minimálnej hodnote 4,99 € a zároveň splníš podmienku, že aspoň jeden z vianočných výrobkov bude značky KitKat, získaš priamo v predajni 1 ks darčeka zadarmo.

 

Ak si nakúpiš v rámci jedného nákupu vianočné výrobky Nestlé (z toho min. 1 značky KitKat) za vyššiu hodnotu alebo ako 4,99 €, získavaš stále iba 1 ks darčeka.

 

Darček bude vydaný priamo pri pokladni alebo na informačnom pulte predajne.

 

 

Akcia prebieha iba v predajniach COOP Jednota SUPERMARKET a COOP Jednota Tempo SUPERMARKET v termíne od 15. 11. do 22. 11. 2023, alebo do vyčerpania zásob darčeka.

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo