Sledujte nás: 

Prichádza mega výpredaj obuvi! Nakúp si u nás so zľavou -30%

 

Prichádza mega skvelý výpredaj obuvi! Vyber si štýlové kúsky z našej širokej ponuky so zľavou až -30%. Neváhaj a navštív našu predajňu v Námestove.

 

 

 

Mega zľava na celú obuv!

Až -30% na celý sortiment obuvi.

Nenechajte si ujsť mega výpredaj v našej predajni COOP Jednota Odevy a obuv v Námestove! Čaká na vás parádna zľava -30% na celú ponuku obuvi!
 

 

 

Skvelý výber pre každého!

Príďte si vybrať spomedzi krásnych poltopánok, lodičiek, štýlových tenisiek, šľapiek a sandálov, ktoré jednoznačne potešia nielen vás, ale aj kamarátov alebo rodinu. Samozrejme, nechýba ani sortiment štýlovej obuvi pre pánov –  poltopánky, tenisky, botasky či šľapky.

 

Pohodlie alebo osvedčená klasika?

U nás si môžete vybrať pohodlné sandálky, štýlové mokasíny, mäkké tenisky alebo slávnostné lodičky. U nás si môžete vybrať zo všetkého. Kvalitné topánky na oslavu či do práce pre pánov? žiaden problém! V našej predajni si vyberú aj muži, ktorí ocenia kvalitu aj pohodlie.

 

 

 

 

Tešíme sa na teba v predajni COOP Jednota Odevy a obuv v Námestove každý pracovný deň od 8:00 do 17:00 hod.

 

 

Akcia platí od 10.06. do 04.07.2024 na celý sortiment dámskej, pánskej a detskej obuvi.

 

 

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo