Sledujte nás:

Vodič Veľkoobchodného skladu – COOP Jednota Námestovo

Miesto práce

Námestovo

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto)

1 100 EUR/mesiac (konečný plat bude závisieť od individuálnych zručností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý je nadchnutý jazdou na nákladnom aute nad 3,5 t, vie zabezpečiť distribúciu tovaru na prevádzkové jednotky.
Tvojou úlohou bude aj:
– nakladať a vykladať tovar pri jeho rozvoze na prevádzkové jednotky,
– v prípade potreby pripraviť tovar na rozvoz,
– pracovať s manipulačnou technikou,
– starostlivosť o pridelené vozidlo (čistota auta, sledovanie technického stavu vozidla, hlásenie prípadných porúch)
Pracovná doba:
pondelok – piatok od 06.30 do 14.45 hod.

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ponúkame?
Jednoznačne ponúkame priestor na vlastnú sebarealizáciu, prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť profesijne rásť, vzdelávať sa, či absolvovať rôzne zaujímavé firemné aktivity.
Čo ťa čaká:
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Dochádzkový bonus 50 €/mesiac a až 5 dní bonusové rekondičné voľno
Príspevok pri narodení alebo osvojení dieťaťa 100 €
Príspevok pri svadbe 100 €
Stravné aj za dni čerpania dovolenky
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Sociálna výpomoc zamestnancom
Príplatok nedeľa 5 €/hod.
Príplatok sobota 3 €/hod.

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa ponuka zaujal a chceš sa k nám pridať, stačí už len kliknúť na „Poslať životopis“ a my sa ti ozveme. Všetko dôležité o práci ti povieme na osobnom stretnutí.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky praxe v riadení nákladného vozidla nad 3,5t

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– vodičský preukaz skupiny C
– platná Kvalifikačná karta vodiča
– platná tachografová karta
– platné osvedčenie o zdravotnej a psychickej
spôsobilosti (psychotesty)
– komunikačné zručnosti
– dobré orientačné schopnosti
– samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť, fexibilita

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Portálová
Tel.: +421432020200
E-mail: sona.portalova@no.coop.sk

Pošlite nám svoj životopis a odvážne
vykročte do nového pracovného sveta!

Vaše údaje ( Meno, Priezvisko, email, telefónne číslo a mesto ) je u nás v COOP Jednota Námestovo a.s. v bezpečí a budeme ho na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Celé znenie ochrany osobných údajov si môžete prečítať tu.