Sledujte nás: 

Nakúp si v Tempo Námestovo a získaj 2 eurá na ďalší nákup!

Nenechaj si ujsť jedinečnú príležitosť osláviť s nami 20 rokov predajne COOP Jednota Tempo SUPERMARKET Námestovo a získaj za svoj nákup ďalšiu zľavu! Táto špeciálna možnosť ako získať zľavu platí krátko, preto neváhaj a príď si nakúpiť k nám!

 

 

Nenechajte si ujsť našu výhodnú kampaň!

Získajte zľavu na ďalší nákup! Ako na to? Stačí, keď počas dní od 11.07. do 15.07.2024 nakúpite výlučne v predajni Tempo Supermarket Námestovo nad 20 eur a automaticky vám pri pokladni vydajú kupón so zľavou 2 eurá. Tento kupón so zľavou si môžete uplatniť pri ďalšom svojom nákupe nad 2 eurá iba v dňoch od 18.07. do 31.07.2023, vrátane, a to iba v predajni Tempo Supermarket Námestovo.

 

 

POZOR: Zľavový kupón platí iba v predajni Tempo Námestovo. Zľavový kupón nebude vydávaný pri nákupe v Coop Café a nebude ho možné v Coop Café ani uplatniť. Kupón nie je možné uplatniť na tabakové výrobky a elektronické cigarety.

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo