Sledujte nás: 

Na nákup vás volá naša labková patrola!

 

Naša Labková patrola vás volá na nákup! Čaká na vás pestrá ponuka zberateľských predmetov s motívmi jednej z najobľúbenejších detských animovaných rozprávok. Príďte si o mäkučký vankúšik alebo magnetickú tabuľu a zaznamenajte si ako vaše dieťa rastie. 

 

Čo je potrebné urobiť?

Stačí, ak v termíne od 2.5. do 12.6.2024 uskutočníte nákup v celkovej hodnote 20,-€ a dostanete priamo na predajni jeden balíček s magnetkou zdarma. Ak zrealizujete nákup vo výške 40,- € získavate 2 balíčky s magnetkou a pod. Každý balíček nálepiek obsahuje 1ks magnetky. Celkovo je v balíčkoch umiestnených 16 rôznych magnetiek, ktoré tvoria celú kolekciu.

 

Zároveň po splnení podmienky nákupu získate aj voucher na 60% zľavu na nákup plyšových vankúšov. Poukaz sa stáva platným  po zaplatení nákupu a potvrdení pečiatkou predajne. Miesto pre pečiatku je na zadnej strane poukazu.

 

 

 

 

Ako si poukaz uplatním?

Získané poukazy môžete využiť pri kúpe plyšových vankúšov od 2.5.2024 do 12.6.2024, alebo do vyčerpania zásob tovaru. Ak sa preukážete takýmto poukazom, máte nárok na jednorazový nákup tovaru so zľavou do 60% v ľubovoľnom množstve. Po využití zľavy je potrebné tento poukaz odovzdať predavačke/ovi.

 

V prípade ak chcete opakovane využiť zľavu, musíte realizovať ďalší nákup v min. hodnote 20 €, za ktorý získate ďalší poukaz. Ten môžete opäť využiť na ďalší jednorazový nákup so zľavou do 60 % v ľubovoľnom množstve. Tovar si môžete zakúpiť aj za plnú cenu.

 

Magnetická tabuľa

K získaným magnetkám si môžete zakúpiť aj magnetickú tabuľu v cene 3,50 €. Magnetická tabuľa, ktorá sa dá zavesiť / nalepiť na stenu obsahuje miesto pre umiestnenie celej kolekcie magnetiek. Zároveň slúži aj ako meter – vaše dieťa sa môže pravidelne merať ako rastie a svoju výšku si vie označiť prostredníctvom samolepiacich farebných štítkov, na ktorých si vie označiť meno alebo dátum merania.

 

 

 

Zásoba mäkučkých vankúšikov

Okrem magnetiek a tabúľ máte možnosť zakúpiť si aj plyšové vankúše. Ide o limitovanú edíciu vankúšov PAW Patrol. Vankúše nájdete vystavené priamo v stojanoch na našich predajniach a budú v predaji buď za plnú cenu 14,99 € alebo so 60% zľavou, v cene 5,99 € s voucherom, ktorý je možné získať spolu s magnetkou zadarmo za nákup v hodnote 20 €.

 

 

Akcia prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 2.5. do 12.6.2024, alebo do vyčerpania zásob.

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo