Sledujte nás: 

Kolesománia je späť a prináša ďalšie parádne výhry na kolesách!

 

Zišlo by sa vám nové auto? Tak neváhajte a zapojte sa do našej súťaže! Kolesománia sa vracia a spolu s ňou aj skvelé výhry na kolesách, o ktoré môžete po celý mesiac júl súťažiť. Čo stačí urobiť?

 

Pravidlá súťaže

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je v termíne súťaže (od 1.7. do 31.7. 2023) uskutočniť nákup v hodnote minimálne 25 €. Po splnení tejto podmienky ste automaticky zapojený/á do súťaže. Taktiež, na konci pokladničného bloku nájdete aj informáciu či ste vyhrali okamžitú výhru alebo postupujete do záverečného žrebovania. Pri nákupe v hodnote vyššej, ako je dvoj  alebo trojnásobok stanovenej minimálnej hodnoty (napr. 50 € alebo 75 €), získavate vždy iba jeden „ústrižok“. Pre zapojenie sa do súťaže opätovne, je potrebné realizovať ďalší samostatný nákup v minimálnej hodnote 25 €.

 

Okamžitá výhra

Ak získate okamžitú výhru (výherný ústrižok), na konci bloku nájdete informáciu o výhre, ktorú ste vyhrali. Na základe tohto ústrižku s QR kódom vám bude vydaná okamžitá výhra. Túto výhru si môžete vybrať priamo v predajni, v ktorej ste zrealizovali nákup. Ak získate postup do záverečného žrebovania a máte záujem byť zaradený/á do záverečného žrebovania, potrebné je správne vyplniť údaje na ústrižku na konci pokladničného bloku (meno, priezvisko, adresa, tel. číslo a podpis) a takto vyplnený ústrižok vhodiť do označeného súťažného boxu (urny), ktorý sa nachádza v každej predajni COOP Jednota.

 

Okamžité výhry

 

 • Semtex EXTREM 0,25l  
 • Milka Cake&choc 35g  
 • Corgoň 12 plech 550ml  
 • Tyčinka Monte Snack 29g 
 • Lipton Green 0,5l
 • Kurča grilované 30g 
 • Pečené zemiaky  30g 

 

Do záverečného žrebovania postupujú iba „ústrižky“, ktoré sú označené textom „postup do záverečného žrebovania“. Ústrižky s textom okamžitej výhry do záverečného žrebovania nepostupujú.

 

Výhry v záverečnom žrebovaní

 

 •   5 x Mini COOPER
 •   33 x ELEKTROBICYKEL KTM
 • 101 x Elektrická kolobežka SENCOR

 

 

Súťaž prebieha vo všetkých predajniach COOP Jednota v termíne od 01.07. do 31.07.2023.

 

Oficiálne pravidlá tejto súťaže nájdete aj na stránke www.coop.sk.

 

OFICIÁLNE PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Vyhľadajte si otváracie hodiny Vašej predajne COOP Jednota Námestovo