Sledujte nás: 

Začnite Nový rok zdravo s Activiou a vyhrajte skvelé ceny!

Nakúpte si výhodne alebo vyhrajte šikovný mixér vďaka ľahkej a zdravej pochúťke Activia! 

 

Stačí, ak nakúpite jednorazovo (na jeden pokladničný doklad) minimálne 3 ks akýchkoľvek produktov značky Activia. Následne sa v dobe trvania súťaže zaregistruje cez súťažný formulár na webe https://danone.sk/web/sutaze/.

 

Súťaže sa môže súťažiaci zúčastniť opakovane s každým ďalším súťažným nákupom spĺňajúcim pravidlá súťaže. Výherca bude o svojej prípadnej výhre informovaný na e-mailovej adrese, uvedenej v rámci registrácie, a to do 5 pracovných dní odo dňa žrebovania hlavnej výhry.

 

Jediné podrobné platné pravidlá vo svojom plnom znení budú po dobu trvania súťaže zverejnené v elektronickej forme na webovej stránke usporiadateľa https://danone.sk/web/sutaze/.

 

Vyhrať môžete:

10x tyčový mixér Bosch

20x nákupné poukážky COOP Jednota v nominálnej hodnote 50 EUR

 

Súťaž dodávateľa Danone, bude prebiehať exkluzívne v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota Námestovo v termíne od 05. 01. do 18. 01. 2023. 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Získajte svoju
    Nákupnú kartu
    Coop Jednota

    Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!