Sledujte nás: 

Zabezpečte si s lahodnou Jogobellou ešte výhodnejšie nákupy!

Zažite jogurtové nebo v ústach s poriadnymi kúskami šťavnatého ovocia vďaka Jogobelle a vyhrajte super nákupné poukážky, ktoré môžete minúť v predajniach COOP Jednota!

 

Podmienky súťaže

Do súťaže sa zapojíte tak, že v období konania súťaže jednorazovo (na jeden pokladničný doklad) kúpite akékoľvek 3 ks výrobkov Jogobella 150 g. Následne v období konania súťaže zaregistruje pokladničný doklad na súťažnej webovej stránke www.vyhrajteszott.sk alebo zašlete SMS v predpísanom formáte JOGOBELLA (medzera) ČÍSLO POKLADNIČNÉHO DOKLADU(medzera) DD.MM (dátum nákupu – deň a mesiac) na telefónne číslo 7409.

 

Súťaže sa môžete súťaže zúčastniť opakovane, vždy s uskutočnením nového súťažného nákupu. Každý pokladničný doklad je možné zaregistrovať iba raz.

 

Výhercovia výhier budú vyžrebovaní 31. 5. 2023 a to náhodným elektronickým systémom spomedzi všetkých obdržaných súťažných formulárov a obdržaných SMS. O výhre je výherca oboznámený usporiadateľom súťaže prostredníctvom emailu a/alebo telefonátu na telefónne číslo, ktoré uviedol vo formulári alebo cez ktoré sa zapojil formou SMS.

 

Výhry budú odoslané kuriérskou spoločnosťou na adresu uvedenú výhercom najneskôr do 16. 6. 2023. Krstné mená a iniciály priezviska výhercov budú uverejnené na webovej stránke www.vyhrajteszott.sk najneskôr 13. 6. 2023. Kompletné pravidlá súťaže budú dostupné na www.vyhrajteszott.sk.

 

Výhry v súťaži

 • 100 x nákupné poukážky COOP Jednota v nominálnej hodnote 25 €

 

 

Súťaž prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 11. 05. do 24. 05. 2023.

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!