Sledujte nás: 

Vysúťažte si s obľúbenou Karičkou notebook a ďalšie skvelé ceny!

Vyhrajte s obľúbenými syrovými pochúťkami Karička skvelé vecné ceny i nákupné poukážky! Zapojiť sa do súťaže je úplne jednoduché.

 

Stačí, ak nakúpite na jeden pokladničný doklad 3 kusy ľubovoľných výrobkov Karička (balené výrobky Karička a tavené syry Karička) v ktorejkoľvek predajni COOP Jednota Námestovo a zaregistrujete údaje z pokladničného dokladu a kontaktné údaje na stránke https://www.karicka.sk/sutaz/. 

 

Do súťaže je zaradené celé portfólio tavených syrov Karička, tvrdých syrov Karička, syrov na gril Karička typu Halloumi a smotanových nátierok Karička. Ak nakúpite jeden z výrobkov, ktorý organizátor súťaže eviduje ako novinku a na stránke označíte nákup takéhoto produktu, do súťaže budete zaradený automaticky 2-krát. Za Novinku sa považuje: Karičky syr na gril typu Halloumi čistý a pikantný, Karička plátky salámové eidam a gouda, Karička plátky gouda, Karička črievko s čili. Karička multipackové balenia (Karička črievko 100g x 2+1 zadarmo, Karička črievko 100g x 3 Rodinné balenie a Karička MIX pack 3x 100g) sú považované za 3 výrobky. Karička Duopack 280g je považovaný za 1 výrobok.

 

Súťaže sa môžete zúčastniť aj opakovane – vždy s novým pokladničným dokladom.

 

Výhrami v súťaži sú:

 • Notebook Dell
 • Čistička vzduchu ETA
 • Hrnček Karička
 • Nákupná poukážka COOP Jednota v hodnote 20 €

 

Výhercovia budú uverejnení na stránke www.karicka.sk najneskôr 10.03.2023. Výhry budú odovzdané výhercom najneskôr do 31.03.2023. Bližšie informácie o súťaži nájdete na: www.karicka.sk.

 

Súťaž potrvá v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota Námestovo v termíne od 12. 01. do 28. 02. 2023.

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!