Sledujte nás: 

Vyšibte si parádne nákupné poukážky! COOP Jednota rozdáva bohaté výslužky

Veľká noc môže byť ešte veselšia! V COOP Jednote na vás čakajú tie pravé a bohaté výslužky. Zapojte sa do Veľkonočnej súťaže a hrajte o nákupné poukážky v celkovej hodnote až 100 000 eur! Ako na to?

 

Podmienky súťaže

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je v termíne súťaže (od 27.3. do 15.4. 2023) uskutočniť nákup v hodnote minimálne 25 €. Po splnení tejto podmienky budete ako zákazník automaticky zapojený do súťaže a na konci pokladničného bloku nájdete informáciu či ste vyhrali okamžitú výhru alebo postupujete do záverečného žrebovania. Pri nákupe v hodnote vyššej, ako je dvoj alebo trojnásobok stanovenej minimálnej hodnoty (napr. 50 € alebo 75 €), získava zákazník vždy iba jeden „ústrižok“.

 

Pre zapojenie sa do súťaže opätovne, musíte realizovať ďalší samostatný nákup v minimálnej hodnote 25 €. Ak získate okamžitú výhru (výherný ústrižok), na konci bloku nájdete informáciu o výhre, ktorú ste vyhrali. Na základe tohto ústrižku s QR kódom Vám bude vydaná okamžitá výhra a môžete si ju vybrať priamo v predajni, v ktorej ste nakúpili.

 

Ak získate postup do záverečného žrebovania, a máte záujem byť zaradený do záverečného žrebovania, stačí správne vyplniť údaje na ústrižku na konci pokladničného bloku (meno, priezvisko, adresa, tel. číslo a podpis) a takto vyplnený ústrižok vhodiť do označeného súťažného boxu (urny), ktorý sa nachádza v každej predajni COOP Jednota Námestovo. Do záverečného žrebovania postupujú iba „ústrižky“, ktoré sú označené textom „postup do záverečného žrebovania“. Ústrižky s textom okamžitej výhry do záverečného žrebovania nepostupujú.

 

Výhry v súťaži pre výhercov COOP Jednota Námestovo:

 3 x nákupná poukážka v hodnote 300,-€

 12 x nákupná poukážka v hodnote 100,-€

 18 x nákupná poukážka v hodnote   50,-€

 

Navyše, získať môžete aj zaujímavé a užitočné okamžité výhry. Odovzdanie výhier nákupných poukážok ako aj podpísanie preberacích protokolov zabezpečuje COOP Jednota Slovensko, s.d.

 

 

Veľkonočná súťaž prebieha v celej maloobchodnej sieti  COOP Jednota v termíne od 27.3. do 15.4. 2023.

 

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE PRE OKRES NÁMESTOVO

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Získajte svoju
    Nákupnú kartu
    Coop Jednota

    Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!