Sledujte nás: 

Vyhrajte so Zlatíčkom lístky na Mira Jaroša alebo super vecné ceny!

Vyhrajte s obľúbenou dojčenskou vodou Zlatíčko lístky na koncert Mira Jaroša alebo ďalšie skvelé ceny! Zapojiť sa je úplne jednoduché prostredníctvom SMS.

 

 

Aké sú podmienky súťaže?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase jej trvania (od 02.05. do 05.06.2024) si zakúpite minimálne 1 ks súťažného produktu (Zlatíčko 0,5 l, Zlatíčko 1,5 l, Zlatíčko 2 l) na jednom pokladničnom doklade v predajniach COOP Jednota a následne zaregistrujete svoje údaje v podobe dátumu nákupu a času nákupu cez SMS na čísle 6664.

 

Do súťaže sa môžete zapojiť len s pokladničnými blokmi nadobudnutými v termíne trvania súťaže. Do súťaže je možné zapojiť sa ako s originálnymi, tlačenými pokladničnými blokmi, tak aj s elektronickými verziami originálnych pokladničných bločkov z nákupu.

 

Súťažná SMS správa musí mať nasledovný tvar: ZLATICKO(medzera)DATUM NAKUPU(medzera)CAS NAKUPU a musí byť zaslaná na číslo 6664 (Príklad: ZLATICKO 0306 1218).

 

Žrebovanie výhercov prebehne do 2 pracovných dní od ukončenia súťaže za účasti notára. Výhercovia budú najneskôr do 5 pracovných dní od vyžrebovania kontaktovaní SMS správou s výzvou o zaslanie emailovej adresy pre ďalšiu komunikáciu.

 

Výhercovia budú zverejnení na webovej stránke www.vodazlaticko.sk, najneskôr do 15 pracovných dní od vyžrebovania. Úplné znenie pravidiel a zoznam výhercov bude uverejnený na webe: www.vodazlaticko.sk.

 

 

Výhry v súťaži:

 • 10 x 2 lístky na koncert Mira Jaroša
 • 10 x tablet Samsung GalaxyTab A7 Lite
 • 10 x nákupná poukážka COOP Jednota v nominálnej hodnote 100 €

 

 

Súťaž prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 02. 05. do 05. 06. 2024.

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!