Sledujte nás: 

Vyhrajte s našou vernostnou kartou novučičký iPhone 15!

Hrajte s našou zákazníckou kartou o fantastickú novinku na trhu – mobilný telefón iPhone 15! Zapojiť sa je úplne jednoduché.

 

Aké sú podmienky súťaže?

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je v termíne súťaže (od 26.9. do 25.10. 2023) je navštíviť web stránku https://coopklub.sk/sutaz

 

 1. Ak ešte nie ste držiteľom našej vernostnej karty, kliknite sem. Po vyplnení formulára Vám bude vytvorené zákaznícke konto a pridelená vernostná karta.
 2. Ak už ste držiteľom vernostnej karty, kliknite sem. Vyplňte číslo vašej vernostnej karty a prepojte si svoju fyzickú kartu s virtuálnym zákazníkom kontom.

 

Presmerovať sa na súťaž môžete aj priamo prostredníctvom toho linku https://coopklub.sk/registracia/cislo-karty

 

Po splnení podmienok budete automaticky zaradený/á do žrebovania o ceny vložené do súťaže. Do súťaže sa môžu zapojiť aj tí, ktorí majú konto už vytvorené. V prípade, že zákaznícke konto už máte vytvorené, máte možnosť zapojiť sa do súťaže dodatočne. Stačí, aby ste sa prihlásili do svojho konta a v časti Môj profil udelíte súhlas so zapojením do súťaže.

 

Pozor! Pre účasť v súťaži je potrebné vo formulári udeliť súhlas so zapojením do súťaže.

 

Výhry v súťaži:

 • 10 x iPhone 15 (novinka)

 

Po ukončení súťaže zrealizuje COOP Jednota Slovensko žrebovanie výhier najneskôr do 30.11.2023 a zoznam výhercov bude zverejnený na stránke www.coopklub.sk najneskôr do 8.12.2023. Odovzdanie výhier ako aj podpísanie preberacích protokolov zabezpečí COOP Jednota Slovensko, s.d.

 

Súťaž prebieha v termíne od 26.9. do 25.10. 2023.

 

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!