Sledujte nás: 

Vyhrajte s nákupnou kartou COOP Jednota plavbu po mori alebo parádne poukážky!

Ťuk-ťuk! Túžite aj Vy po luxusnej plavbe na výletnej lodi, presne ako vo filmoch? Plaviť sa po ozajstnom Stredozemnom mori ešte nikdy nebolo také jednoduché. Tak poďte s nami do toho!

 

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je navštíviť web stránku www.coopklub.sk a zriadiť si zákaznícke konto, aj aktualizovať všetky osobné údaje v zmysle oficiálnych pravidiel. V prípade ak nemáte vernostnú kartu, je potrebné zriadiť si novú COOP Kartu a zároveň zákaznícke konto, s vyplnením všetkých požadovaných osobných údajov v zmysle oficiálnych pravidiel. Po splnení podmienok je súťažiaci automaticky zaradený do žrebovania o ceny vložené do súťaže.

 

Výhrami v súťaži sú:

 

 • Plavba výletnou loďou po Stredozemnom mori
 • Nákupné poukážky v hodnote 200€
 • Nákupné poukážky v hodnote  40€

 

Po ukončení súťaže zrealizuje COOP Jednota Slovensko žrebovanie výhier najneskôr do 31.3.2023. Zoznam výhercov bude zverejnený na stránke www.coopklub.sk najneskôr do 6.4.2023.

 

Súťaž s vernostnou kartou prebieha v termíne od 1.2. do 28.2. 2023.

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!