Sledujte nás: 

Vyhrajte s Karičkou tlakový hrniec a ďalšie parádne ceny!

Doprajte si s chutnou kartičkou skvelú desiatu či olovrant a hrajte o skvelé nákupné poukážky, hrnčeky či šikovný tlakový hrniec! Zapojiť sa je úplne jednoduché.

 

 

Aké sú podmienky súťaže?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase trvania súťaže nakúpite na jeden pokladničný doklad 3 ks ľubovoľnej kombinácie súťažných výrobkov Karička v ktorejkoľvek predajni COOP Jednota a zaregistrujete údaje z pokladničného dokladu alebo e-dokladu a kontaktné údaje na www.karicka.sk

 

Do súťaže sú zaradené balené výrobky z portfólia značky Karička a to celé portfólio tavených syrov Karička, tvrdých syrov Karička, syrov na gril Karička typu Halloumi a smotanových nátierok Karička. Ak nakúpite jeden z výrobkov, ktorý organizátor súťaže eviduje ako novinku a na stránke označíte nákup takéhoto produktu, do súťaže budete zaradený automaticky 2-krát. Za Novinku sa považuje: Karičky syr na gril typu Halloumi klasik, pikant, bylinky a burger, Karička plátky salámové eidam a gouda, Karička plátky gouda, Karička črievko s čili. Karička multipackové balenia (Karička črievko 100g x 2+1 zadarmo, Karička črievko 100g x 3 Rodinné balenie a Karička MIX pack 3x 100g) sú považované za 3 výrobky. Karička Duopack 260g je považovaný za 1 výrobok.

 

 

Súťaže je možné zúčastniť sa aj opakovane – vždy s novým pokladničným dokladom. Žrebovanie výhercov aj náhradníkov prebehne prostredníctvom automatizovaného systému technického realizátora 04. 03. 2024. Výhercovia budú uverejnení na stránke www.karicka.sk najneskôr 10. 03. 2024. Výhry budú odovzdané výhercom najneskôr do 15. 04. 2024. Bližšie informácie o súťaži nájdete aj na: www.karicka.sk

 

Výhry v súťaži:

 • 10 x Nákupné poukážky COOP Jednota v hodnote 300 €
 • 3 x Tescoma tlakový hrniec Ultima Duo
 • 30 x Karička hrnček
 • 100 x Karička nákupná taška

 

 

Súťaž prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 15. 01. do 29. 02. 2024.

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!