Sledujte nás: 

Vyhrajte s Figarom štedré nákupné poukážky!

Obľúbená sladká značka Figaro prichádza s naozaj bohatou súťažou. Kúpte si jej obľúbené pochúťky a vyhrajte naozaj štedré nákupy v našich predajniach. 

 

Ako sa zapojím do súťaže?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase trvania súťaže, od 12.10. do 08.11.2023, nakúpite na jeden pokladničný doklad výrobky Figaro v celkovom množstve aspoň 400 g a zašlete poštou v obálke pokladničný doklad z nákupu, kde na zadnú stranu uvediete svoje telefónne číslo, meno, priezvisko, adresu.

 

Obálku s pokladničným dokladom je potrebné zaslať na adresu:

Súťaž – Mondelez Slovakia s.r.o. Figaro, P.O.BOX č. 300, 830 00 Bratislava 3.

 

 

Na obálku uvediete svoje meno, priezvisko a adresu. Výrobky Figaro v minimálnom množstve 400 g je potrebné pre platnú účasť v súťaži zakúpiť v rámci jedného nákupu a v obálke poslať iba jeden pokladničný doklad. Súťaže sa môžete zúčastniť aj opakovane, ale vždy s novým pokladničným dokladom.

 

Výhercovia budú vyžrebovaní dňa 21. 11. 2023 za prítomnosti notára. Zoznam výhercov v anonymizovanej podobe, t.j. s uvedením iniciál mena a priezviska a miesta bydliska bude uverejnený na webovej stránke www.figaro.sk.

 

Výhry, nákupné poukážky COOP Jednota, budú odoslané výhercom najneskôr do 30 dní od ukončenia súťaže na výhercom oznámenú adresu na území Slovenskej republiky prostredníctvom pošty alebo kuriérskej služby. Bližšie informácie o súťaži nájdete aj na: www.figaro.sk

 

 

Výhry v súťaži:

 •  100x nákupné poukážky COOP Jednota v hodnote 100 €
 •  30x nákupné poukážky COOP Jednota v hodnote 300 €

 

 

Súťaž prebieha exkluzívne v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 12. 10. do 08. 11. 2023.

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!