Sledujte nás: 

Vyhrajte dokonalý vianočný darček na kolesách!

Tohtoročné Vianoce budú veľkolepé! Získajte svoj vysnívaný vianočný darček pod stromček.

 

Zapojiť sa je také jednoduché. Stačí si v termíne súťaže zakúpiť v termíne súťaže akýkoľvek tovar, v ktorejkoľvek predajni COOP Jednota, v hodnote minimálne 20,- € a získate súťažný ústrižok alebo výherný kupón s QR kódom. V prípade, ak ste nakúpili napr. za 40,- € alebo napr. 60 €, máte nárok vždy iba na jeden súťažný kupón. Získanie súťažného kupónu znamená postup do záverečného žrebovania a získanie výherného kupónu s QR kódom znamená okamžitú výhru – názov okamžitej výhry je uvedený priamo na výhernom kupóne. Pokiaľ získate okamžitú výhru, ktorej názov je uvedený na výhernom kupóne, môžete si túto výhru vybrať iba priamo v predajni, v ktorej ste nakupovali.

 

Výherný kupón (okamžité výhry) je možné vymeniť za výhru len do 31.12.2022. Ak však získate súťažný kupón s textom „postup do záverečného žrebovania“ a máte záujem zúčastniť sa tohto záverečného žrebovania, potrebné je správne vyplniť údaje (povinné údaje: meno, priezvisko, adresa a podpis) a takto vyplnený kupón vhodiť do označeného boxu určeného pre účely tejto súťaže, ktorý sa nachádza v každej predajni COOP Jednota.

 

Trvanie súťaže je od 15.11. do 31.12.2022.

 

Výhercovia nákupných poukážok pre Námestovo

 

Štatút súťaže

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Získajte svoju
    Nákupnú kartu
    Coop Jednota

    Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!