Sledujte nás: 

Vyhraj výlet do Disneylandu a kopec ďalších parádnych Disney cien

Magické miesto, kde ožívajú všetci hrdinovia rozprávok. Presne taký je parížsky Disneyland – dokonalé miesto pre každého milovníka Disneyho klasík či novších animovaných filmov. Teraz môžete vyhrať zájazd priamo na toto čarovné miesto! Ako na to?

Ako sa môžete zapojiť?

Podmienkou zapojenia sa súťažiaceho do súťaže je kúpa výrobkov značiek Babybel, Veselá Kráva Sýr a Křup, Veselá kráva a Kiri v minimálnej hodnote 1,99 € na jeden pokladničný doklad/e-doklad/faktúru z eshopu. Zoznam súťažných výrobkov je uvedený aj v pravidlách súťaže na webe súťaže. Nakúpiť môžete výrobky jednej značky alebo ich kombináciu. V termíne konania súťaže zaregistrujete svoj pokladničný doklad (pokladničný blok, e-doklad alebo faktúru z e-shopu) preukazujúci uskutočnenie súťažného nákupu  na internetovej stránke www.podsutazit.sk, kde zadáte požadované údaje.

 

Prvých 1000 účastníkov súťaže, ktorí nakúpia v systéme COOP Jednota, získajú garantovanú výhru (Nálepky Disney) a zároveň sú v žrebovaní o ďalšie výhry v súťaži. Viac informácií o súťaži a kompletné pravidlá súťaže nájdete aj na stránke www.podsutazit.sk.

 

Výhercovia všetkých výhier budú uverejnení na webovej stránke www.podsutazit.sk do 7 pracovných dní od ukončenia súťaže, tj. do 23. 10. 2023. Výhercovia budú o nároku na výhru informovaní mailom, následne bude výhercom doručená výhra prostredníctvom distribútora výhier poštovou/kuriérskou zásielkou najneskôr do 15. 11. 2023.

 

Výhry v súťaži:

 • 1 x VIP pobyt v Disneyland® Paris
 • 30 x školský ruksak DISNEY
 • 100 x Fľaša na nápoje DISNEY
 • 150 x desiatový box DISNEY
 • 200 x zápisník DISNEY

 

Súťaž prebieha vo všetkých predajniach COOP Jednota od 15. 08. do 15. 10. 2023.  

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!